کرمان

آمریکا و رژیم صهیونیستی در مقابل اقتدار ایران عاجزند

به گزارش برگزیده های ایران از سیرجان، حجت‌الاسلام سیدمحمود حسینی امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهر سیرجان با اشاره به رزمایش پیامبر اعظم (ص) اظهار کرد: رژیم صهیونیستی در بازه زمانی کنونی که به‌ویژه در مذاکرات قرار داریم، به‌دنبال تهدید جمهوری اسلامی است که این رزمایش در نوع خود پاسخی کوبنده به اقدامات این رژیم قرار گرفت.

امام جمعه سیرجان آمریکا را عاجز و ناتوان از هر قدرتی در منطقه عنوان کرد و گفت: امیدواریم آمریکا و رژیم صهیونیستی بیش از گذشته به توان و قدرت نظام اسلامی و حتی پاسخ کوبنده ما در صورت نیاز پی برده باشند و این رزمایش ضامن استقلال، تمامیت ارضی و امنیت ملی کشورو نظام اسلامی خواهد بود.

حسینی با تسلیت شهادت حسن ایرلو سفیر جمهوری اسلامی ایران در صنعا گفت: این شهید که به علت تعلل کشورهای ائتلاف متجاوز به رهبری آمریکا در صدور اجازه پرواز وی از فرودگاه صنعا منجر به شهادتش شد در دفاع از آرمان مقاومت تلاش‌های بی‌وقفه داشت.

امام جمعه سیرجان به مناسبت ۹ دی پرداخت و گفت: در نهم دی سال ۸۸ دشمنان به‌دنبال ایجاد فتنه‌های بودند و از اینکه نتوانستند به هدف اصلی خود یعنی ساقط‌کردن نظام اسلامی از طرق مختلف اعم ازمنافقان، جنگ‌های روانی و جنگ‌های نظامی برسند، در صدد انجام کودتای مخملی بوده و از ابتدا این هدف را در ذهن خود می‌‌پروراندند، اما نتوانستند به هدف خود برسند.

وی بر برگزاری پرشور مراسم نهم دی، روز بصیرت تاکید کرد و افزود: در این روز برخی فریب‌خوردگان به خیابان‌ها ریخته و به توطئه‌های دشمنان کشور دامن زدند که ملت ایران هوشیار، بیدار، با بصیرت و پشتیبان ولی‌فقیه با حضورشان در صحنه عقبه جریان فتنه نابود کردند وبصیرت و پاسداری از ارزشهای انقلاب را بار دیگر به اثبات رساندند.

انتهای پیام/۸۰۰۱۵/ب


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا