اخبار ورزشی

ابراهیمی: هدف تیم ملی فقط شکست ژاپن نبود ما قهرمانی می‌خواهیم

ابراهیمی: هدف تیم ملی فقط شکست ژاپن نبود ما قهرمانی می‌خواهیم

به گزارش خبرگزاری برگزیده؛ امید ابراهیمی در مورد دیدار روز چهارشنبه تیم ملی کشورمان با تیم قطر در نیمه نهایی جام ملت‌ها اظهار داشت: ابتدا می‌خواستم در مورد ژاپن تبریکی به مردم بگویم و اینکه بازی با ژاپن با همه نکات خوبش برای تیم ملی تمام شده است. خوشحالی‌مان را بعد از برد انجام دادیم و با مردم هم کیف کردیم. آن بازی تمام شد و به تاریخ پیوست بعد از بازی با ژاپن نه کاپی نه جام و مقامی به ما دادند. تمام تمرکز ما این است که قهرمان شویم و بهترین اتفاق را برای خودمان و مردم رقم بزنیم.

وی افزود: در مورد بازی با قطر هم باید بگویم ما به عنوان بازیکن سعی می‌کنیم بهترین عملکردمان را در زمین داشته باشیم. در مورد سایر اتفاقات هم کاری نداریم تمرکزمان روی عملکرد خودمان است. قطر میزبان هم سعی می‌کند بهترین اتفاق را برای خودش رقم بزند. تمرکز ما در زمین است تا با بهترین عملکردمان در مسابقه پیروز شویم. انرژی و دعای مردم با ما است و می‌توانیم بهترین اتفاق را رقم بزنیم.

به نقل از قارس ابراهیمی در پاسخ به سؤال مبنی براینکه چهار ماه پیش قطر را ۴ بر صفر بردیم به عنوان بازیکنی که در باشگاه‌های قطر بازی می‌کنید در مورد شرایط بازی بگویید چون خیلی‌ها تصور می‌کنند بازی چهارشنبه آسان است، عنوان کرد: خودتان گفتید آن بازی ۴ ماه قبل بود و در فوتبال ۴ ماه زمان زیادی است و در آن زمان قطر کادر فنی و بازیکنان دیگری داشت. اکنون سرمربی جدید آورده‌اند و برخی بازیکنان جدید به تیم اضافه شده‌اند. بازیکنان جوانی دارند تیمی بسیار قابل احترامی است. ۴ سال قبل قهرمان جام ملت‌های آسیا شده است. ما با تمام احترامی که برای تیم ملی قطر قائل هستیم و اینکه این تیم بازیکنان با کیفیت و جوانی دارد تلاش می‌کنیم خودمان موفق شویم. به عنوان بازیکنانی که در تیم ملی حضور داریم سعی می‌کنیم بهترین اتفاق را برای خودمان رقم بزنیم. با تلاش بازیکنان و دعای مردم می‌توانیم بهترین اتفاق را رقم بزنیم.

هافبک تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: تا فراموش نکردم یک نکته را هم بگویم این انرژی و حمایت مردم قابل ستایش است. از روز اول تا امروز چه مقابل هتل، چه در قطر همه مردم ما را حمایت کرده‌اند از آنها تشکر می‌کنیم. امیدوارم این حمایت و انرژی‌شان تا روز آخر همراه ما باشد.

وی در مورد اینکه برخی نگرانند که پیروزی مقابل ژاپن باعث غرور ملی‌پوشان شود، اظهار داشت: ما به این مسائل فکر نمی‌کنیم. سابقه آقای قلعه‌نویی هم کاملاً مشخص است آنقدر تجربه لازم دارد که به این چیزها فکر نکند و خودشان بعد از بازی هم همین نظر را داشتند که بازی با ژاپن برای‌مان تمام شده است و به بازی بعدی فکر می‌کنیم. آنقدر بازیکنان حرفه‌ای داریم که به این چیزها فکر نمی‌کنند. هدف ما فقط برد ژاپن نبود هدف ما قهرمانی است تا دل مردم را شاد کنیم و ژاپن را هم به عنوان یکی از رقبا شکست دادیم و ان‌شاءالله بتوانیم قهرمان شویم و همه را خوشحال کنیم.

۲۵۷ ۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا