قزوین

اجرای بیش از ۴۰پروژه عمرانی با مدیریت جهادی شهر محمدیه

اجرای بیش از ۴۰پروژه عمرانی با مدیریت جهادی شهر محمدیه

به گزارش خبرگزاری برگزیده از قزوین؛ محمد پیری، شهردار محمدیه در گفت وگو با خبرنگاران اجرای پروژه‌های متعدد عمرانی، خدماتی و فرهنگی علی‌رغم شرایط اقتصادی موجود را نشانه عزم، تلاش شبانه‌روزی و مدیریت جهادی مدیریت شهری دانست و گفت: اجرا و بهره‌برداری بیش از ۴۰پروژه عمرانی و خدماتی باعث امیدافزایی بین مردم می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از همان ابتدا تکمیل پروژه‌های نیمه‌کاره به دلیل مطالبات به‌ حق مردم و عدم آسیب به سرمایه مردم را در دستور کار قرار دادیم.

پیری تصریح کرد: سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌های عمرانی از مهم‌ترین اولویت‌های این مجموعه است که با دقت، سرعت و کیفیت همراه خواهد بود.

وی خدمتگزاری به شهروندان را فرصت مغتنمی دانست که باید در راستای امیدآفرینی، تلاش‌های شبانه‌روزی آنها تبیین و روشنگری شود و به اطلاع مردم برسد.

شهردار محمدیه اظهارکرد: با توکل بر خداوند یکتا، تلاش و کوشش شبانه‌روزی و مدیریت جهادی و با تکیه بر شاخصه‌های امانت‌داری، صداقت و سلامت اداری توانسته ایم بالغ بر ۴۰ پروژه بزرگ و کوچک را با هدف توسعه و پیشرفت شهری، خدمت بهینه و رفاه شهروندان به مرحله اجرا و بهره‌برداری برسانیم.

پیری با تأکید بر اینکه در این مدت با حمایت اعضای شورای اسلامی شهر اقدامات و پروژه‌های ارزنده و شایسته‌ای به مرحله اجرا و به بهره‌برداری رسیده است، عنوان کرد: اجرای ۵۰ هزار تن روکش آسفالت، بازپیرایی مزار شهدای گمنام محمدیه، احداث ایستگاه دوم آتش نشانی در مهرگان،تسریع در اجرای پروژه پارک ۱۱ هکتاری شهر محمدیه، احداث پارکینگ درون شهری در مهرگان، احداث پارک ساحلی ۸هکتاری و مسیر سلامت در مهرگان، ساخت بیش از ۱۱۰تجاری( مجتمع تجاری) در پارکینگ مهرگان، بازپیرایی پارک ها، اجرای دیوارنگاره ها احداث پارک سوار در محمدیه، خرید ۱۰ دستگاه اتوبوس و ۷ دستگاه ون تاکسی، رایگان کردن اتوبوس ها، احداث بلوار شهید بابایی، احداث میدان جمهوری و ده ها پروژه عمرانی دیگر نتیجه تلاش، پشتکار و همت مجموعه مدیریت شهری در این مدت بوده است.

شهردار محمدیه در ادامه از بازپیرایی المان طاووس و نورپردازی‌های سطح شهر، اجرای لوله گذاری انهار سطح شهر، محصور نمودن پارک ها و محصور نمودن کانال آب مهرگان در راستای ارتقای کیفیت زندگی نیز خبر داد و گفت: احداث دو چمن مصنوعی فوتبال در کمتر از ۶ ماه، احداث رختکن ورزشی و اصلاح هندسی معابر و طرح‌های متعدد ایمنی و ترافیکی در شهر با هدف روان‌سازی جریان ترافیک، تسهیل عبور و مرور، ایمن‌سازی معابر، سهولت در تردد وسایل نقلیه و شهروندان و بهبود کیفیت شهری از جمله پروژه‌های مهم دیگری بوده که در این دوره اجرا شده است.

وی از راه اندازی مجتمع تجاری بیتا کیش، هایپر و تالار شهرداری خبرداد و گفت: راه اندازی پروژه های مذکور را در راستای توسعه درآمد پایدار دانست.

شهردار محمدیه با اشاره به پیگیری شورا و شهرداری جهت راه اندازی مجتمع تجاری تفریحی مروارید افزود: این مطالبه به‌ حق شهروندان بالاخص مالکین و خریدارانی است که چندین سال در انتظار راه اندازی این مجتمع هستند و با برگزاری چندین جلسه با مدیران در صدد احیای مجتمع مذکور به جهت حل آن هستیم که به زودی خبرهای خوبی را به شهروندان خواهیم داد.

پیری به پیگیری مدیریت شهری به جهت احداث ورودی از جاده قدیم به مناطق ۴ و ۵ محمدیه اشاره کرد و گفت: به جهت رونق کسب و کار و کاهش ورود به محمدیه از پل خلیج فارس بر اجرای این پروژه مصمم هستیم.

شهردار محمدیه خاطرنشان کرد: امید که در مسیر شعار” محمدیه شهر تحول و امید آفرینی” موفق باشیم و این وعده ای است که با تلاش و پشتکار در تحقق آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا