البرز

اجرای پویش مشق احسان با توزیع ۶ هزار بسته تحصیلی بین دانش آموزان البرزی

اجرای پویش مشق احسان با توزیع ۶ هزار بسته تحصیلی بین دانش آموزان البرزی

به گزارش برگزیده از البرز؛ به نقل از واحد اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام ره البرز و غرب استان تهران، «سید مهدی میرغفاری» با اشاره به محور بودن اقدامات بنیاد احسان و متناسب بودن پویش‌ها با نیازهای روز جامعه افزود: پویش مشق احسان توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی در استان البرز اجرا می‌شود.

میرغفاری اظهار کرد: این بسته‌های تحصیلی شامل کیف، دفترهای مختلف، مداد، خودکار، پاک کن، تراش، مداد رنگی، لیوان و جامدادی به ارزش ریالی هر بسته حدود سه میلیون و ۵۰۰ هزار ریال است که با مشارکت گروه های جهادی ، مراکز خیریه و مساجد بین دانش آموزان در مناطق کم برخودار استان در حال توزیع است.

وی به راه‌های مشارکت در این حرکت مردمی و خیرخواهانه اشاره کرد و گفت: مردم خیرخواه در صورت تمایل می توانند از طریق سایت دنیای احسان به نشانی اینترنتی EHSAN.IR و یا کد دستوری #۱۵*۴۰۳۰* در این امر خداپسندانه کمک کنند.

میرغفاری در خصوص نحوه شناسایی دانش آموزان درمناطق کم برخودار اظهار کرد: دانش آموزان هدف در مناطق کم برخودار استان از طریق گروه های جهادی، مساجد و مراکز نیکوکاری و گروه های فعال در عرصه عدالت آموزش و ارتباط آن ها با مدارش شناسایی و معرفی می شوند تا از این خدمات بهره‌مند شوند.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا