اخبار ورزشی

اخراج مدافع قرمزها از تمرینات!

اخراج مدافع قرمزها از تمرینات!

وقتی فولاد خوزستان در هفته سوم لیگ برتر با نتیجه ۴ بر صفر مقابل ملوان شکست خورد، عده‌ای از کارشناسان معتقد بودند فقط مسائل فنی دلیل این نتیجه نیست.کمی بعدتر و بعد از قطع همکاری فولاد و منصوریان مشخص شد این حدس و گمان پُر بیراه نبوده و بعضی بازیکنان با سرمربی وقت تیم اختلاف داشتند.

وقتی چنین حاشیه‌هایی در فوتبال ایران بروز می‌کند مرسوم نیست که نام‌ بازیکنان خیلی به صراحت عنوان شود و معمولاً با ذکر کدهایی به نام آنها اشاره می‌شود اما در این میان نام ایوب والی مدافع ۳۶ ساله کاپیتان معمولاً نیمکت‌نشین خوزستانی‌ها مطرح بود.

بعد از روی کار آمدن خوزه ایگناسیو مارتنیس مدتی تنور حواشی و اختلافات در این تیم سرد شد و خاطرات ابتدای فصل کمی رو به فراموشی رفت. در روزهای اخیر اما تاریخ برای فولاد در حال تکرار است.

در حالی که بیشتر خبرها درباره کنار گذاشته شدن محمد عباس‌زاده توسط ایگناسیو مارتنیس و احضار وی به کمیته انضباطی فولاد است؛ ایوب والی هم از تمرینات فولاد کنار گذاشته شد.

هر چند مسئولان فولاد امیدوارند این بازیکن به زودی توسط سرمربی اسپانیایی بخشیده شود؛ ولی با این وجود هنوز تکلیف وی خیلی روشن نیست. این مدافع باید در انتظار بازگشت مارتنیس به ایران و پایان مرخصی وی باشد.

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا