سیاسی

ادامه واکنش دانشجویان به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه/آماده کمک به جبهه مقاومت هستیم

ادامه واکنش دانشجویان به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه/آماده کمک به جبهه مقاومت هستیم

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری برگزیده های ایران، در ادامه واکنش ها به عملیات طوفان الاقصی و جنایات رژیم صهیونیستی در حق مردم غزه، دانشجویان دانشکده های مختلف دانشگاه تهران با فضاسازی دفاتر خود در تشکل های مختلف جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و از زنان و کودکان مظلوم غزه حمایت کردند.

«طوفان الاقصی» عمق آسیب‌پذیری رژیم صهیونیستی را آشکار کرد/تقاضای اساتید برای رفتن به فلسطین

 

در این راستا، دفاتر بسیج دانشجویی در دانشکدگاه فنی، جغرافیا، کشاورزی، مدیریت و دامپزشکی در حمایت از مردم غزه فضا سازی شد.

همچنین ۴۱ دفتر بسیج دانشجویی از دانشگاهای دولتی، آزاد و علوم پزشکی با صدور بیانیه ای جنایات رژیم صهیونیستی را در حمله به غزه و به خصوص مراکز دانشگاهی و پزشکی محکوم کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

بمباران دانشگاه غزه، همچون ترور دانشمندان ما، بار دیگر نشان داده شد که رژیم صهیونیستی، ساحت علم را انحصاراً در خدمت چپاول‌گری و نسل‌کشی‌های خود می‌داند.این رژیم با بمباران دانشگاه غزه نشان داد که حتی برای ساحت علم و علم آموزی هیچ ارزشی قائل نیست و حاضر است برای رسیدن به اهداف زشت و خبیثانه خود دست به هر کاری بزند.آیا مراجع علمی و دانشگاه‌های جهان نمی‌خواهند موضع خودشان را مشخص کنند؟ آیا اساتید دانشگاه‌های جهان نمی‌خواهند در مورد جسارت به ساحت علم واکنشی نشان دهند؟

شورای دروغین حقوق بشر در برابر زنان و کودکان بی‌گناهی که در حملات رژیم صهیونیستی کشته می‌شوند یا در برابر استفاده از بمب‌های فسفری ممنوعه ساکت شده است و هیچ واکنشی از خود نشان نمی‌دهد.

اکنون به سازمان ملل و دیگر مراجع بین المللی و دولت‌های اسلامی و صاحب نظران سیاسی داخلی و خارجی هشدار می‌دهیم که در صورت عدم اتخاذ موضع قطعی در جریان اخیر فلسطین، آنان را شریک و پشتیبان جنایات و قتل‌عام‌های صهیونیست‌ها می‌دانیم و بر دولت جمهوری اسلامی واجب می‌دانیم که در مورد ارتباط با این دولت‌ها تجدید نظر کند و هشدار لازم را بدهد.

بسیج دانشجویی ضمن حمایت کامل خود از مجاهدان و ملت فلسطین، اقدامات رژیم متجاوز صهیونیستی را محکوم می‌کند و آمادگی خود را جهت کمک به جبهه مقاومت را اعلام می‌کند.

ادامه واکنش دانشجویان به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه/آماده کمک به جبهه مقاومت هستیم

ادامه واکنش دانشجویان به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه/آماده کمک به جبهه مقاومت هستیمادامه واکنش دانشجویان به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه/آماده کمک به جبهه مقاومت هستیمادامه واکنش دانشجویان به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه/آماده کمک به جبهه مقاومت هستیم

/

 
سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا