سمنان

ارائه سه خدمت رایگان به مشترکان استان سمنان از طریق اپلیکیشن برقِ من

ارائه سه خدمت رایگان به مشترکان استان سمنان از طریق اپلیکیشن برقِ من

به گزارش خبرگزاری برگزیده استان سمنان ،مهدی پاک طینت گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر، مشترکان برق می توانند صرفاً از طریق اپلیکیشن “برقِ من” و در قسمت خدمات مشترکین به صورت غیرحضوری، این سه خدمت را به صورت رایگان به انجام برسانند.

وی یادآور شد: در بازه زمانی ذکر شده ، ” تغییر مکان داخلی لوازم اندازه گیری انشعاب تک فاز خانگی در صورت دارا بودن شرایط فنی”، ” تغییر مالکیت اشتراک تک فاز خانگی” و ” آزمایش لوازم اندازه گیری انشعاب تک فاز خانگی”، به عنوان خدماتی محسوب می شوند که مشترکان استان می توانند از آن رایگان بهره مند شوند.

پاک طینت اضافه کرد: کلیه خدمات فروش و پس از فروش انشعاب برق در سطح استان سمنان به صورت غیرحضوری و الکترونیکی ارائه می شود و متقاضیان و مشترکان برق می توانند برای اخذ خدمات موردنظر، اپلیکیشن برقِ من را بر روی گوشی تلفن همراه خود نصب نموده و در قسمت خدمات مشترکین، با ثبت و درج مستندات لازم، خدمت مربوطه را به انجام برسانند.

وی خاطرنشان ساخت: از طریق وب سایت برقِ من، وب سایت شرکت توزیع برق استان سمنان و سایر درگاه های ارائه نرم افزارهای در کشور امکان نصب نرم افزار وجود دارد و چنانچه مشترکی موفق به نصب نرم افزار وجود دارد و چنانچه مشترکی موفق به نصب نرم از طرق یاد شده نشر، می تواند با ارسال کلمه “برق من” به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۸۷۲۳۱۲۱۱۲۱ فایل نصبی نرم افزار را دریافت نماید.

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا