همدان

از شنبه ۳۰ دی ماه، طرح زوج و فرد در همدان اجرایی می‌شود

از شنبه ۳۰ دی ماه، طرح زوج و فرد در همدان اجرایی می‌شود

به گزارش خبرگزاری برگزیده استان همدان، سرهنگ غلامعلی همایی، رئیس پلیس راهور استان در گفتگویی ضمن اعلام این خبر افزود: طرح زوج و فرد با بهره گیری از سامانه های هوشمند ثبت تخلف در شهر همدان اجرا می شود.

وی گفت: به دنبال تصویب روان‌سازی ترافیک در هسته مرکزی شهر همدان با اجرای طرح محدودیت زوج و فرد پلاک از اسفند ماه سال گذشته آغاز شد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان اضافه کرد: این طرح مجدد با پیگیری های به عمل آمده و در راستای اجرای هرچه بهتر طرح سامانه های هوشمند ثبت تخلف در رینگ اول و دوم شهر همدان فعال شد و از شنبه ۳۰ دی ماه کنترل و اعمال قانون تخلفات ورود به طرح توسط دوربین‌های کنترل ترافیک ثابت و هوشمند انجام می شود.

سرهنگ همایی خاطرنشان کرد: ساعت اجرای طرح محدودیت تردد پلاک های زوج و فرد از ساعت ۱۶ الی ۲۱ است و پلاک های زوج در روزهای یکشنبه و سه شنبه و پنجشنبه، پلاک های فرد در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه مجاز به ورود به محدوده طرح نیستند.

وی از همه رانندگان خواست پلیس را در اجرای طرح زوج و فرد و کاهش بار ترافیکی هسته مرکزی شهر یاری دهند.

به گفته وی به طور حتم اجرای طرح زوج و فرد حدود ۵۰ درصد در کاهش بار ترافیکی همدان موثر خواهد بود.

لازم به ذکر است، ۴۱۹ هزار خودرو و ۱۳۱ هزار موتورسیکلت در همدان تردد دارند.

به گزارش برگزیده همدان، و بنابر گزارشات مردمی چندی است که این طرح در همدان اجرا می‌شود!؟ خیلی از شهروندان همدانی در هفته های گذشته به علت ورود به طرح زوج و فرد با جریمه یک میلیون ریالی که به صورت آنلاین به رانندگان اعلام شده، توسط پلیس راهور جریمه شده‌اند.

۴۶

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا