همدان

استاندار دستور ساماندهی پل‌های عابر پیاده همدان را صادر کرد

استاندار دستور ساماندهی پل‌های عابر پیاده همدان را صادر کرد

به گزارش خبرگزاری برگزیده استان همدان ، علیرضا قاسمی‌فرزاد پس از چند سال انتظار، بالاخره در جلسه راهبری وضعیت تصادفات استان همدان از ساماندهی پیاده راهها خبر داد و گفت: باید از رفتار پرخطر برخی رانندگان درون‌شهری و برون‌شهری با فرهنگ‌سازی و اعمال قوانین پیشگیری شود.

وی با اشاره به اقدامات لازم در جهت کاهش تصادفات درون‌شهری، خاطرنشان کرد: تسریع در روند ساماندهی پل‌های عابر پیاده و نصب پله‌برقی و آسانسور در دستور کار دستگاه های خدمات رسان به صورت جدی پیگیری خواهد شد.

استاندار همدان اضافه کرد: در ایام سفرهای اربعین حسینی (ع) تمرکز لازم در جهت کاهش سرعت و رعایت قوانین و مقررات مورد توجه قرار گیرد تا تلفات جاده‌ای کاهش یابد.

وی با بیان اینکه جهت کاهش تمرکز ترافیکی در شهر اسدآباد، کنارگذر سیدجمال اسدآبادی به صورت یک طرفه به کار گرفته می‌شود، افزود: طرح ایمن‌سازی موکب‌های اربعین حسینی (ع) و خط‌کشی مسیر زائرین انجام می‌شود.

قاسمی‌فرزاد یادآور شد: روند نصب دوربین‌های پایش تخلفات ترافیکی باید تسریع شود و قوانین برای متخلفین اجرا گردد و پلیس راه در جهت کنترل سرعت برخورد قاطع داشته باشند.

لازم به ذکر است، برگزیده استان همدان گزارشات متعددی در ارتباط با فعال نبودن آسانسور و پله برقی، پل های هوایی این استان منتشر کرده که متاسفانه تا به امروز هیچ اقدام موثری در جهت اصلاح و راه اندازی این تجهیزات توسط مسئولین خدمات رسان صورت نگرفته است!!؟؟

۲۳

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا