اخبار ورزشی

اعتراض باشگاه پرسپولیس به محکومیت درویش، پیروانی و گل‌محمدی

اعتراض باشگاه پرسپولیس به محکومیت درویش، پیروانی و گل‌محمدی

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نوشت: «پیروی اعلام احکام کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در خصوص محکومیت باشگاه، مدیرعامل، سرمربی و مدیر تیم فوتبال پرسپولیس، ضمن اعتراض به این احکام، از ریاست محترم فدراسیون فوتبال تقاضا دارد این احکام و قوانین مستند فوتبال در خصوص همه باشگاه‌ها اجرا گردد؛ چرا که تبعیض در این زمینه مورد اعتراض واقع خواهد شد.

باشگاه پرسپولیس معتقد است قانون باید به دور از تبعیض ملاک باشد و قانون زمانی معتبر، قابل پذیرش و قاطع چهره می‌گشاید که همگان، آن را رعایت کنند. وقتی در اجرای قانون تبعیض وجود داشته باشد، قطعاً هرج و مرج و ناهنجاری بیشتر نمایان می‌شود.

قطعی‌شدن محکومیت درویش، پیروانی و گل‌محمدی

از سویی ادامه، توسعه و اجرای برنامه‌ها، طرح‌ها و گسترش فضای سالم جوانمردی، پهلوانی و قهرمانی در فضایی شکل واقعی خود را در سطح ورزش و مخصوصاً فوتبال نشان می‌دهد که همه با یک چشم و در قالب قانون دیده شوند.

باشگاه پرسپولیس بی‌شک به قانون، قانون‌گذاران و تصمیم‌سازانی که بر اجرای به دور از تبعیض باشگاه‌ها و افراد حرکت می‌کنند، احترام می‌گذارد و چشم امید داریم که این قوانین برای همه به یک شکل، مورد محاسبه و اجرا قرار گیرد.

باشگاه پرسپولیس آمادگی خود را برای حمایت از اجرای مطلق قانون اعلام می‌دارد و امیدوار است با مساوات و عدالت و حذف حواشی مختلف، مسیر توسعه فوتبال هموار گردد.»

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا