ایلام

افزایش ۱۰ درصدی تردد وسایل نقلیه در محورهای مواصلاتی ایلام

نورالله دلخواه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ایلام صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تا کنون بیش از ۲۸ میلیون و ۸۳۴ هزار تردد در محورهای مواصلاتی استان ایلام توسط دستگاه‌های تردد شمار این اداره کل به ثبت رسیده است که این میزان تردد نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.

وی افرود: محور ایوان –ایلام با بیش از یک میلیون و ۳۹۷ هزار و محور سرابله – ایلام با بیش از یک میلیون و ۲۹۱هزار تردد، دارای بیشترین میزان تردد وسایل نقلیه در این بازه زمانی بوده‌اند.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام عنوان کرد: بر اساس نتایج استخراج شده از سامانه‌های ترددشمار سهم وسایل نقلیه سنگین از کل تردد در محورهای مواصلاتی استان ۳ میلیون و ۲۶۶ هزار است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۶ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی اضافه کرد: بیش از ۱۰۷ دستگاه دوربین ثبت تخلف و تردد شمار و همچنین سه تابلو متغییر در محورهای مواصلاتی استان ایلام فعال هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ایلام خاطر نشان کرد: سامانه و تلفن گویای ۱۴۱ به صورت شبانه‌روزی پاسخگوی هموطنان در خصوص اطلاع‌رسانی وضعیت جاده‌های استان است و به مردم توصیه می‌شود پیش‌از سفر حتماً از وضعیت راه‌ها مطلع شوند.

انتهای پیام/ 


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا