اردبیل

امنیت و آسایش کشور مرهون مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان است

به گزارش خبرگزاری یولن از اردبیل، سردار غلامحسین محمدی اصل ظهر امروز در یادواره شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵ که در حسینیه ثارالله اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: امنیت و آسایش کنونی در کشور و به خصوص منطقه شمال‌غرب تا به حال سابقه نداشته و این امنیت را مرهون مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان اسلام و هم‌چنین فرماندهانی همچون سردار اوصانلو در شمال‌غرب کشور هستیم.

وی افزود: بر ما وظیفه است تا با بصیرت و اقتدار نسبت به ادامه راه شهدا اهتمام بیشتری داشته و با اراده ویژه راه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را ادامه داده و مکتب سلیمانی را دایر کنیم.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به عملیات کربلای ۴ و ۵ دفاع مقدس بیان کرد: این عملیات یکی از عملیات مهم در طول هشت سال دفاع مقدس بوده و در طول این عملیات ۲۶۷ نفر از رزمندگان استان اردبیل که انسان‌های مخلص، متدین، خداباور و استکبارستیز بودند، به درجه رفیع شهادت نایل گشتند.

سردار محمدی اصل گفت: این شهدا با روحیه انقلابی و استکبارستیزی و ظلم‌ستیزی، مهم‌ترین دارایی خود یعنی جانشان را در طبق اخلاص گذاشته و به شهادت رسیدند تا ما امروز با چنین عظمت و اقتداری در برابر دشمنان ایستاد و در امنیت کامل زندگی کنیم.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا