اخبار روز

امیر نصیرزاده: خلبانان اسرائیلی مانند حیوان به جان مردم بی‌دفاع افتاده‌اند

امیر نصیرزاده: خلبانان اسرائیلی مانند حیوان به جان مردم بی‌دفاع افتاده‌اند

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری برگزیده های ایران، امیر عزیز نصیرزاده جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در یادواره شهدای فرهنگیان طی سخنانی اظهار داشت: ما در دوران کرونا غفلت کردیم و از نوجوانان غافل شدیم و دشمن توانست از این زمان استفاده کند و انگاره‌هایی را در ذهن جوانان ما نهادینه کند.

امیر نصیرزاده: جنگ غزه جبهه حق و باطل را به‌وضوح نمایش گذشته است

وی افزود: بهترین تکریم شهدا این است که در مقابل استکبار سر خم نکنیم. وظیفه ما این است با استقرار کفر مبارزه کنیم و بهترین نوع جهاد تبیین در مدارس، بیان راه شهدا برای دانش‌آموزان است.

نصیرزاده عنوان کرد: معلمان ما امروز در خط مقدم جبهه جنگ هستند. امروز عرصه اصلی نبرد در حوزه جنگ شناختی است و معلمان در این زمینه نقشی تعیین‌کننده برای حفظ ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب دارند. معماری آینده جامعه به عهده آموزش و پرورش است و معلمان در این حوزه نقش بی‌بدیلی دارند.

جانشین رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به جنایات اسرائیل در نوار غزه گفت: امروز شاهد هستیم دانش‌آموزان غزه به جای نشستن سر کلاس باید بر خرابه‌های مدارس و خانه‌های خود بنشینند.

وی افزود: من خودم خلبان شکاری هستم و شاهد بودم در دوران جنگ هیچ وقت خلبانان ما عملیاتی علیه اهداف غیرنظامی انجام ندادند، اما امروز خلبانان اسرائیلی مانند حیوان به جان مردم بی‌دفاع افتاده‌اند و معلوم نیست وجدان‌های بیدار حقوق بین‌الملل کجاست.

نصیرزاده تصریح کرد: من تعجب می‌کنم چرا برخی از خودی‌ها که برای یک ماجرای کوچک سر و صدا می‌کنند ساکت هستند؟ ان‌شاءالله همه ما با امامت امام عصر(عج) و حضور رهبر انقلاب در مسجد الاقصی نماز برپا کنیم.

وی تأکید کرد: بزرگترین نقض حقوق بشر در جنگ غزه به کار رفته است. استفاده از بمب‌های فسفری و خوشه‌ای را در این جنگ شاهد بودیم یا بمب‌های سنگرشکن را برای تخریب منازل مسکونی دیدیم.

امیر نصیرزاده در ادامه با اشاره به وضعیت کنونی منطقه گفت: آنچه در دنیا و در منطقه خودمان شاهد هستیم، پیامد‌های بروز انقلاب اسلامی ایران است. زلزله‌ای را حضرت امام خمینی(ره) در پارادایم نظم جهانی شرق و غرب به راه انداخت که بسیاری از حوادث سیاسی جهان که بعد از آن رخ داد، از پیامد‌های آن زلزله بوده است.

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا