اخبار ورزشی

انتظاری: از دست دادن آل‌کثیر و عبدی اشتباهی بزرگ بود/ هواداران فعلاً انتظار بازی زیبا نداشته باشند

انتظاری: از دست دادن آل‌کثیر و عبدی اشتباهی بزرگ بود/ هواداران فعلاً انتظار بازی زیبا نداشته باشند

– اخبار ورزشی –

سهراب انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، درباره اتفاقات چند روز اخیر و چالش یحیی گل‌محمدی با مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: این تیم در چند سال گذشته افتخارات زیادی را کسب کرد و یحیی گل‌محمدی هم بدون شک جزو بهترین مربیان تاریخ پرسپولیس است که هنوز هم فرصت دارد افتخاراتش را در این باشگاه بیشتر کند. یحیی چیز اضافه‌ای از باشگاه نمی‌خواهد، این تیم بهترین نتایج را گرفته است و طبیعتاً باید پاداش‌ها و حق و حقوق بازیکنان و کادر فنی پرداخت شود. باشگاه هم اخیراً اعلام کرد که قرار است این کار انجام شود و امیدوارم این مسائل در نهایت ختم به خیر شود. در حال حاضر تیم به آرامش نیاز دارد و امیدوارم باشگاه هم به دغدغه‌های بازیکنان و کادر فنی رسیدگی کند.

گل‌محمدی: قراردادی با پرسپولیس ندارم که بخواهم در جلسه هیئت مدیره شرکت کنم/ با برکناری درویش قرار است چه اتفاقی بیفتد؟!

 

وی در ادامه در مورد وضعیت پرسپولیس و کسب دو برد پیاپی برابر الدحیل و گل‌گهر اظهار داشت: باید به غیرت بازیکنان درود بفرستیم، چون پرسپولیس در حالی که از شرایط بازی رسمی دور بود در دو تورنمنت مهم بردهای تأثیرگذاری را به دست آورد. من معتقدم با این برنامه‌ریزی که برای بازی‌های لیگ برتر می‌بینیم و مشکلاتی که ورزشگاه‌های ایران دارند، در این مقطع نباید انتظار بازی زیبا از پرسپولیس داشته باشیم و فقط گرفتن سه امتیاز مهم است.

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: با این نحوه‌ای که لیگ را برگزار می‌کنند بهتر است که فوتبال تعطیل شود، چون در هیچ کشوری نمی‌بینید که با این سبک لیگ‌شان برگزار شود. متأسفانه فوتبال به ناکجا‌آباد رفته است و در حال پسرفت هستیم، شما ببینید کشورهای آسیایی چطور لیگ خود را برگزار می‌کنند و ما چه کار می‌کنیم.

انتظاری با اشاره به مصدومیت یاسین سلمانی تأکید کرد: متأسفانه پرسپولیس یک سرمایه ملی را تا آخر فصل از دست داد و این واقعاً ناراحت‌کننده است. شما دیدید که حضور در بازی‌های آسیایی هیچ دستاوردی برای فوتبال ما نداشت و رضا عنایتی هم قربانی شد. واقعاً یک فوتبالیست چقدر توان دارد که بتواند در دو تورنمنت مهم از شرق آسیا به غرب آسیا برود و در آخر هم دیدید به دلیل خستگی و همچنین زمین بی‌کیفیت مصدوم شد.

وی راجع به مشکلاتی که پرسپولیس در خط حمله دارد، گفت: پرسپولیس از همان شروع فصل در خط حمله با مشکل کمبود بازیکن روبه‌رو بود و من معتقدم که از دست دادن عیسی آل‌کثیر و مهدی عبدی یک اشتباه بزرگ از سوی باشگاه و کادر فنی بود. پرسپولیس به راحتی دو بازیکن باکیفیت را در خط حمله از دست دادیم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا