اخبار ورزشی

انتقاد تند مالک نساجی از استانداری مازندران؛ «۵ سال است وعده زمین می‌دهند!»

انتقاد تند مالک نساجی از استانداری مازندران؛ «۵ سال است وعده زمین می‌دهند!»

رضا حدادیان پس از شکست تیمش برابر نوبهار و حذف از لیگ قهرمانان آسیا در جمع خبرنگاران اظهار کرد: متاسفانه آخرین امید ما از بین رفت اما فوتبال همین است و زندگی ادامه دارد. باید بازیکنان را ریکاوری کنیم تا به لیگ باز گردند. امشب دیدیم نساجی خوب بازی کرد و اختلافی از نظر فنی نداشتیم اما در تعداد گل عقب افتادیم و بازی را واگذار کردیم.

وی ادامه داد: تجربه اول ما بود و باید قبول کرد که تیم در حال پوست‌اندازی است. تا نیم فصل تیم را جلو می‌بریم اما شاید بعد از آن شاهد تغییراتی باشیم. صبر مازندرانی‌ها کم است و اگر بخواهیم به سرعت کادر فنی را تغییر بدهیم، با تیم جدید هم نتیجه نخواهیم گرفت. این تیم خوب و با پتانسیل بالایی است و می‌توانیم در ادامه موفق شویم.

مالک باشگاه نساجی مازندران یادآور شد: اعتقادی به تغییر کادرفنی نداریم اما باید اولویت‌هایی که مدنظرمان است را مورد بررسی قرار دهیم. باید تغییر و تحولات مثبتی را شاهد باشیم تا هواداران از فوتبال نساجی لذت ببرند. هدف ما این است که رتبه تک‌رقمی در لیگ داشته باشیم و از رسانه‌ها و علاقه‌مندان می‌خواهم تحلیل و انتقاد بکنند اما ضربه نزنند. متاسفانه حمایت‌ها از تیم ما اصلا خوب نیست و شاید برخی‌ از این صحبت‌ها ناراحت شوند. شاید اگر تنها نبودیم تیم به مراتب بهتر بسته می‌شد و امروز اتفاقات دیگری رقم می‌خورد.

حدادیان گفت: ما فقط هزینه می‌کنیم اما هیچ نفعی از آن نمی‌بریم. هیچ ارگان یا نهاد دولتی به ما کمک نکرده و از کوچکترین سود و منفعتی هم بهره نبرده‌ایم. از استانداری درخواست کردیم که تیم در مازندران تمرین کند و ۵ سال است این وعده را می‌دهند. زمینی ۶هکتاری را نشان دادند اما مردم منطقه گفتند زمین مال ماست و تمامی تجهیزاتی که داشتیم را بیرون کردند چراکه زمین مدعی دارد! این روند ادامه داشته باشد سکوت نخواهیم کرد و حق خودمان را به هر شکلی که باشد می‌گیریم.

وی اضافه کرد: این تیم متعلق به استان و شهرستان قائم‌شهر است. مردم انتظاراتی دارند که به حق است. به شرایط لیگ نگاه کنید، تیم‌های صنعتی با هزینه‌های آنچنانی در لیگ حضور داشته و به دنبال قهرمانی هستند و خیلی از مسائل مالی هم دیده نمی‌شود و قابل بررسی نیست. این شرایط من را منصرف نمی‌کند اما اگر فردی باشد که از نظر مالی بتواند این تیم را با شرایط بهتری برای مردم مازندران در اختیار بگیرد، آماده هستم تا این تیم را تقدیم کنم.

تیم فوتبال نساجی در ورزشگاه آزادی تهران برابر نوبهار ازبکستان با نتیجه سه‌ بر یک شکست خورد و از لیگ قهرمانان آسیا حذف شد.

۲۵۷ ۲۵۱

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا