لرستان

ایجاد جایگاه ویژه برای مردم عامل رشد و توسعه است

ایجاد جایگاه ویژه برای مردم عامل رشد و توسعه است

به گزارش برگزیده های ایران لرستان، فرهاد زیویار در آخرین شورای اداری استان که با حضور احمد عبودتیان دستیار رئیس جمهور در امر مردمی سازی دولت برگزار شده بود، اظهار کرد: مردمی سازی دولت به معنی آوردن مردم پای کار و به میدان آوردن آنهاست.

وی با اشاره به دیدگاه امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در خصوص کار مردمی کردن امورات، عنوان کرد: در تاریخ کشور ما ثابت شده که هر زمان مردم پای کار آمدند و در اجرایی شدن امورات شرکت کردند، سرعت حرکت رو به جلو و مسیر توسعه بیشتر شد.

فرهاد زیویار با بیان اینکه ذات انقلاب اسلامی انقلابی بودن و مردمی بودن مسئولین تا لحظه ی مرگ است که امام خمینی(ره) اسوه ی آن می باشند گفت: مسئولین دستگاه های اجرایی باید تحت تأثیر این نهادهای انقلابی و مردمی قرار بگیرند.

وی شهدای انقلاب از جمله شهید سلیمانی و شهید بروجردی را الگوهای مهم مردمی بودن توصیف کرد و گفت: هر زمان مدیران دستگاه ها بتوانند متوجه ظرفیت بزرگ مردمی بودن شهدا در اجرای امورات محوله شوند دستاوردهای آن قابل تصور نخواهد بود.

استاندار لرستان تاکید کرد: نهادهای مردم نهاد از ابتدای انقلاب تا کنون نمونه بارز حضور مردم در عرصه های میدانی بودند.

زیویارحضور بی نظیر مردم در زمان بروز بحران های گذشته از جمله جنگ تحمیلی و سیل را نمونه ای بارز از حضور مردم در عرصه ها برشمرد و گفت: اگر مدیران اجرایی این تفکر را به خوبی نهادینه کنند قطعا سرعت روند توسعه بیش تر خواهد شد.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا