اجتماعی

بارش باران در جاده‌های ۹ استان

بارش باران در جاده‌های ۹ استان

به گزارش برگزیده، رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا، آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور را اعلام کرد و گفت: در ۹ استان بارش باران گزارش شده است.

سرهنگ احمد شیرانی در گفت‌وگو با ایسنا، آخرین وضعیت جوی استان های کشور گفت: همانطور که از قبل نیز توسط سازمان هواشناسی کشور اعلام شده بود، شاهد بارندگی های شدید و جاری شدن سیلاب در برخی استان ها هستیم. بر این اساس در محورهای استان‌های خراسان جنوبی ، خراسان رضوی ، اصفهان ، سیستان بلوچستان ، کرمان ، هرمزگان ، چهارمحال و بختیاری ، یزد و فارس شاهد بارش باران هستیم. در این شرایط توصیه پلیس به رانندگی پرهیز از سفرهای غیرضروری است.

وی ادامه داد: همچنین در صورت رانندگی، رانندگان باید با سرعت مطمئنه رانندگی کرده و حتما فاصله طولی مناسب را با خودروی مقابل رعایت کنند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اشاره به محورهای مسدود ادامه داد: محور گشت – سراوان، بندر خمیر – بندرلنگه، جاسک – سیرک، نیکشهر – چابهار و سرباز – راسک به دلیل بارندگی و جاری شدن سیل مسدود هستند.

شیرانی گفت:همچنین محور خرم آباد – پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از محور جایگزین خرم آباد – کوهدشت و آزادراه خرم آباد – پل زال انجام می گردد.

وی درباره وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور نیز گفت: گزارش‌ها حاکی از تردد روان در جاده‌های کشور است و هیچ مشکل و گره‌ترافیکی خاصی در این خصوص گزارش نشده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا با اعلام شماره تلفن ۸۸۲۵۵۵۵۵ و ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که پیش از شروع سفر با این دو شماره تماس گرفته و با اطلاع از وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور مناسب‌ترین زمان و مسیر را برای انجام سفر خود انتخاب کنند.

۲۳۳۲۳۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا