کردستان

بازدید استاندار کردستان ازبانک مسکن شعبه مرکزی سنندج

بازدید استاندار کردستان ازبانک مسکن شعبه مرکزی سنندج

به گزارش خبرگزاری برگزیده از سنندج، در اقدامی کم سابقه اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان به همراه عسکری فرماندار سنندج به مناسبت ۸۵ سالروز تاسیس بانک مسکن از شعبه مرکزی سنندج بازدید و بانک مسکن را پیشرو در پرداخت تسهیلات بانکی، گره گشا و خادم مردم عنوان کرد.

وی با ابراز خرسندی از عملکرد مثبت و مناسب بانک مسکن در استان، ارائه خدمات این بانک در بیشتر حوزه‌ها، را ارج نهاد و با تقدیر از همراهی مجموعه این بانک در کمک به حل مشکلات مردم در استان، گفت: امروز حجم کار بانک مسکن و فشار تقاضاهایی که برای بانک مسکن وجود دارد موجب شده در بین بانکهای کشور خوشنام ترین باشد.

استاندار کردستان مدیریت بانک مسکن در استان بر اساس دانش و تجربه را بسیار ارزشمند دانست و گفت: بانک مسکن در کردستان توانسته بیشتر از حق خود، منابع بانک مرکزی را جذب کند و رضایتمندی بیشتر و مثبتی نسبت به این بانک در استان، وجود دارد.

طبق اظهارات زارعی کوشا، در سفر اخیر هیئت دولت به استان، با تاکید بر تمرکز تسهیلات نهضت ملی مسکن در این بانک در راستای دسترسی آسان و هموارتر متقاضیان این طرح، با رئیس جمهور مطالبی مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

استاندار کردستان با اشاره به نقش عمده بانک مسکن در تسهیلات تکلیفی مانند وام ازدواج، افزود: با توجه به اهمیت آن، عملکرد مثبت بانک مسکن در حوزه تسهیلات تکلیفی قابل تحسین است و در این حوزه این بانک به خوبی عمل کرده است‌.

زارعی کوشا بانک مسکن را همواره پیشرو در پرداخت تسهیلات بانکی، گره‌گشا و خادم مردم خواند و تصریح کرد: این بانک در طرح نهضت ملی مسکن و تسهیلات تکلیفی پیشتاز است.

وی با توجه به پیشنهاد مدیریت بانک مسکن درخصوص تمرکز منابع مالی شرکتهای بزرگ در بانک مسکن در تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن گفت: بانک مسکن متولی اصلی طرح نهضت ملی مسکن در استان است لذا می بایست منابع کافی برای تامین تسهیلات این طرح در اختیار داشته باشد و در این زمینه می بایست تعدادی از شرکتهای بزرگ استان با تمرکز منابع خود در این بانک به تحقق اهداف دولت در طرح نهضت ملی مسکن کمک کنند

در ادامه امید راست بین مدیر شعب استان کردستان گزارشی از عملکرد بانک در استان در سال ۱۴۰۲ و مشکلات پیش روی ویژه در تامین مالی طرح نهضت ملی مسکن و ارائه راهکار حل این مشکلات ارائه کرد که با استقبال استاندار کردستان همراه شد.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا