اردبیل

بازگشایی ۳۲۵ راه روستایی در استان اردبیل/ تردد در تمامی راه‌های اصلی و فرعی استان جریان دارد

کلیم الله وثوقی ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری یولن در اردبیل با اشاره به اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان برای بازگشایی راه‌های اصلی و فرعی به‌علت بارش برف اظهار کرد: راهداران استان اردبیل در پی بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی تمام تلاش خود را برای بازگشایی راه‌ها انجام داده‌اند.

وی با اشاره به بارش سنگین برف در برخی نقاط استان اردبیل و مسدود شدن برخی راه‌های روستایی افزود: بیش از ۳۲۵ راه روستایی با تلاش راهداران استان اردبیل بازگشایی شده و کلیه راه‌های اصلی و فرعی استان برای تردد باز است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: ۱۷۴ دستگاه ماشین‌آلات سنگین و ۲۸۰ نفر از پرسنل راهداری در امر بازگشایی راه‌های اصلی و فرعی و روستایی استان درگیر بودند.

وثوقی تصریح کرد: ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات راهداری با ۴۳۰ نفر نیروی انسانی در قالب ۸۰ گروه عملیاتی در راستای تامین امنیت مردم در جاده‌ها و مسیرهای حساس به محل‌های تعیین شده مستقر هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بر ضرورت استفاده از تجهیزات زمستانی در سفرها تاکید کرد و گفت: رانندگان جهت تامین امنیت خود و سرنشینان خودرو و سایر کاربران جاده‌ای، باید به تجهیزات زمستانی که مهمترین آن زنجیر چرخ است مجهز باشند.

انتهای پیام/۳۴۶۳/


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا