کرمان

باند سارقان موبایل در دام پلیس سیرجان افتادند

منصور رمضان‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سیرجان اظهار داشت: در پی گزارش‌هایی مبنی بر سرقت سرقت دستگاه‌های موبایل از مغازه‌های موبایل فروشی این موضوع در دستور کار قرار گرفت که در پی اقدام پلیس آگاهی باند این سارقین دستگیرو به سرقت خود در سیرجان و شهرستان‌های همجوار اعتراف کردند.

سرپرست فرمانده نیروی انتظامی سیرجان افزود: این باند سه نفره سرقت‌های فرا شهرستانی و استانی داشتند که از شهرستان‌ها و استان‌های همجوار اقدام به شناسایی مکان‌های موبایل فروشی کرده و طی شگردهای مختلف مبادرت به سرقت دستگاه‌های تلفن همراه از مراکز فروش می‌کردند.

وی عنوان کرد: در پی خاموشی‌های متعدد در محلات شهری یا قطع شدن تلفن‌های مردم و اینترنت محلات مامورین ما موفق شدند باند ۸ نفره سارقان سیم‌ها و کابل‌های برق و مخابرات را دستگیر کنند که میزان سیم‌های سرقتی آنان قریب به ۵ میلیارد ریال برآورد شده و سارقان هم به سرقت در مناطق مختلف اعتراف کردند.

رمضان‌نژاد همچنین از دستگیری سارقی که اقدام به سرقت پایه و تابلوهای اداره راهداری در محورهای مختلف شهرستان داشت خبر داد و گفت: این سارق هنگام سرقت برای اینکه شناسایی نشود پلاک خودرو خود را با چسب نواری مخدوش کرده و شبانه با همین خودرو و به وسیله هوابرش اقدام به برش پایه‌های تابلوهای مذکور که نقش موثری در ایمنی جاده‌ها دارد، می‌کرد.

انتهای پیام/۸۰۰۱۵/ق


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا