فرهنگ و هنر

برگزاری انتخابات مجمع «رصتا» در تیرماه

برگزاری انتخابات مجمع «رصتا» در تیرماه

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، ثبت‌نام مالکین رسانه‌های متقاضی عضویت در شورای راهبری مجمع «رصتا» از بیست و هفتم خرداد ماه آغاز و تا سی و یکم خرداد ماه ادامه خواهد داشت.

همچنین انتخابات شورای راهبری مجمع «رصتا» در روزهای دوم تا چهارم تیرماه به‌صورت الکترونیک از طریق نشانی www.rastaunion.ir  برگزار خواهد شد و نتایج انتخابات طی مراسمی با حضور اعضای مجمع عمومی رصتا در روز دوشنبه چهارم تیرماه ساعت ۱۶ در محل دانشکده الهیات دانشگاه تهران اعلام خواهد شد.

نه منتقدیم؛ نه موازی‌کار/ به سلامت نمایش‌خانگی کمک می‌کنیم

در این مراسم گزارشی از فعالیت‌های ساترا، مجمع رصتا و رسانه‌های صوت و تصویر فراگیر ایران برای برگزاری هرچه باشکوه‌تر چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری ارائه خواهد شد و در خصوص اقدامات لازم برای روزهای باقی مانده تا انتخابات ریاست جمهوری تصمیم‌گیری خواهد شد.

لازم به ذکر است مجمع «رصتا» به‌ عنوان نهادی مشورتی با رویکرد خودتنظیم‌گری مشارکتی در حوزه صوت و تصویر فراگیر از سال گذشته با هدف مشارکت مؤثر فعالان صنعت در فرآیندهای تنظیم‌گری و ساماندهی امور مربوط به خدمات رسانه‌ای صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی تشکیل شده است و تمام رسانه‌های دارای مجوز از ساترا به‌صورت پیش‌فرض عضو این مجمع هستند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا