اخبار ورزشی

برگزاری اولین نشست آسیب‌شناسی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو

برگزاری اولین نشست آسیب‌شناسی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، در اولین روز از این نشست‌های آسیب‌شناسی بازی‌های پاراآسیایی هانگژو، عملکرد سه رشته پارادوچرخه‌سواری، پاراتنیس روی میز و پاراتیراندازی با کمان با حضور کمال جوانمرد دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، مریم کاظمی‌پور نایب رئیس بانوان، سلگی معاون ورزش قهرمانی و نیری مدیر حوزه ریاست کمیته ملی پارالمپیک، علی‌اصغر حسن‌زاده معاون کاروان اعزامی و نیز مسئولان فدراسیون‌های همکار مورد بررسی قرار گرفت.

برگزاری دومین نشست ستاد بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۴ پاریس

 

در اولین نشست عملکرد رشته پارادوچرخه‌سواری که  در این دور از مسابقات با چهار نماینده موفق به کسب یک نشان برنز شد، با حضور فرهاد عصفوری سرمربی تیم و نیز حمید عطااللهی دبیر فدراسیون دوچرخه‌سواری مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

در نشست دوم عملکرد رشته پاراتنیس روی میز که با چهار ورزشکار موفق به کسب یک نشان برنز انفرادی و یک نشان برنز دوبل شده بود، بررسی شد. سیما لیموچی مسئول کمیته پاراتنیس روی میز فدراسیون تنیس روی میز و مجید احتشام‌زاده سرمربی تیم ملی پاراتنیس روی میز در این نشست حضور داشتند.

در پایان نتایج رشته پاراتیراندازی با کمان که با ۱۱ ورزشکار موفق به کسب پنج نشان طلا (سه مدال در بخش انفرادی، یک مدال در بخش میکس و یک مدال در بخش دوبل)، یک نقره (انفرادی) و سه برنز (یک مدال در بخش انفرادی، یک مدال در بخش میکس و یک مدال در بخش دوبل) شده بود، با حضور غلامرضا شعبانی بهار رئیس فدراسیون و مجید کهتری سرمربی تیم ملی مورد بررسی قرار گرفت.

جوانمرد در مورد این نشست‌ها گفت: اقدامات مرتبط با بازی‌های پاراآسیایی هانگژو در سه بخش خلاصه می‌شود؛ قبل از بازی‌ها که بیشتر معطوف به تدارکات و برنامه‌های آماده‌سازی ورزشکاران بود، حین بازی‌ها که با زحمات کادر اجرایی و لطف خداوند منجر به نتیجه خوبی شد و در نهایت پس از بازی‌ها که اختصاص به بررسی عملکرد تیم‌ها و کالبدشکافی نقاط ضعف و قوت دارد. این اقدام با جدیت آغاز شده است و در مورد همه رشته‌ها این جلسات را خواهیم داشت تا با شناسایی نقاط ضعف و قوت‌مان بتوانیم عملکرد مطلوبی در پاراالمپیک پاریس ۲۰۲۴ داشته باشیم. 

غفور کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک نیز به منظور جمع‌بندی مطالب ارائه شده در بخش پایانی همه جلسات حضور یافت. 

در ادامه جلسات آسیب‌شناسی امروز (یکشنبه ۲۱ آبان ماه) عملکرد رشته‌های گلبال آقایان و بانوان، جودو و پارادوومیدانی نابینایان و کم‌بینایان مورد بررسی قرار خواهد گرفت. 

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا