کردستان

برگزاری ورزش های همگانی در سنندج محله محور

برگزاری ورزش های همگانی در سنندج محله محور

به گزارش خبرگزاری برگزیده از سنندج، اسعد فریدی در جلسه کمیسیون ورزش و سلامت همگانی شورای اسلامی شهر سنندج اظهار کرد: هر اقدامی در حوزه ورزش می‌تواند سرمایه‌گذاری محسوب شود و توجه به این حوزه باعث کاهش بسیاری از هزینه‌ها از جمله در حوزه درمان و آسیبهای اجتماعی خواهد شد.

وی افزود: ورزش در ایجاد شادابی و نشاط در جامعه بسیار مؤثر است که در این راستا باید برای همگانی‌کردن فعالیتهای ورزشی در سطح شهر تلاش مضاعفی کرد.

رئیس کمیسیون ورزش و سلامت همگانی شورای اسلامی شهر سنندج ادامه داد: جامعه پیشرفته امروزی، جامعه‌ای است که به ورزش دیگر فقط به چشم تفریح و سرگرمی نگاه نکند،بلکه آن را از ابزارهای مهم رسیدن به تندرستی،نشاط،هدفهای کلان اقتصادی و اجتماعی خود در سطح بین‌الملل بنگرد.

وی اضافه کرد:جامعه‌ای که میزان آمارهای ورزشی آن به لحاظ کمیت و کیفیت بیشتر باشد،موفقیت‌های چشمگیرتر و سطح پیشرفت بالایی در حوزه‌های اقتصادی نیز در جوامع بین‌المللی دارد.

فریدی با اشاره به افزایش گذرگاه‌های ورزشی در سطح شهر سنندج نیز گفت: با هدف ارتقای فرهنگ ورزش همگانی در کنار توجه به ورزش قهرمانی،باید محله‌محور کردن ورزش همگانی در سطح محلات شهر سنندج بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد:قدردان زحمات رؤسای پیشین کمیسیون ورزش و سلامت همگانی شورای اسلامی شهر سنندج در سال اول و دوم دوره ششم هستیم و امیدوارم که ما نیز با همفکری صاحب‌نظران امر ورزش،بتوانیم خدمات شایسته‌ای را به جامعه هدف ارائه دهیم.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا