سیاسی

برگزاری ۲۲ دوره جهاد اکبر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل

برگزاری ۲۲ دوره جهاد اکبر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری برگزیده های ایران، بیست و دومین دوره جهاد اکبر اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل سراسر کشور با شعار “دانشجوی تحول آفرین، اعتلای هویت ملی” با حضور بیش از ۸۰۰ نفر از اعضای این اتحادیه در سراسر کشور از فردا سه شنبه ۱۷ تا ۲۴  بهمن ماه در مشهد مقدس برگزار می شود.

به گفته قنواتی دبیر این اتحادیه دانشجویی دلیل انتخاب این شعار این بود که حضور دانشجویان در شهر مشهد مقدس منشأ ایجاد تحول خواهد شد و باید تجلی این تحول را در جامعه ببینیم. دلیل صحبت از هویت ملی این است که اعتقاد داریم دشمن تمام تلاشش را کرد که هویت ملی و اسلامی را خدشه دار کند و دانشجوی تحولی می تواند باعث اعتلای هویت ملی شود.

قنواتی با اشاره به نزدیک بودن انتخابات گفت: اعتقاد ما این است که یکی از مهم‌ترین بسترهای تحول انتخابات است و حضور مردم در انتخابات سبب تحول در جامعه می‌شود البته اتحادیه مستقل از هیچ یک از احزاب سیاسی در انتخابات حمایت نخواهد کرد و تمام تلاش خود را در راستای افزایش مشارکت خواهد گذاشت.

به گفته مسئولان برگزاری این نشست، مسئولان لشکری و کشوری نظیر، رئیس مجلس شورای اسلامی، وحیدی وزیر کشور، سخنگوی دولت، ‌وزیر علوم، وزیر آموزش و پرورش … از سخنرانان و مهمانان این دوره خواهند بود.

به گزارش برگزیده های ایران، هدف از برگزاری دوره جهاد اکبر کادر سازی و نیرو سازی برای این اتحادیه دانشجویی است.

/

 
سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا