سیاسی

تذکر به صحرایی درباره تعیین تکلیف نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش

تذکر به صحرایی درباره تعیین تکلیف نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش

– اخبار سیاسی –

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری برگزیده های ایران، احمد نادری عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت عصر امروز (سه‌شنبه، ۲۵ مهرماه) قوه مقننه تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس جمهور و مسئولان اجرایی کشور را به شرح زیر قرائت کرد:

تذکر جعفر قادری نماینده شیراز به همراه ۳۷ نفر از نمایندگان به وزرای نیرو و جهاد کشاورزی: لزوم توجه به عدم قطع برق چاه‌های کشاورزی در فصل گرم.

تذکر علی حدادی نماینده ساوجبلاغ به همراه ۳۳ نفر از نمایندگان به وزیر نیرو: لزوم رسیدگی به قطع مکرر چاه‌های کشاورزی. همچنین تذکر به همراه ۱۴ نفر از نمایندگان به وزیر بهداشت: ضرورت تکمیل و تجهیز بیمارستان شهر طالقان. همچنین تذکر به همراه ۱۲ نفر از نمایندگان به رئیس جمهور: لزوم پاسخگویی در خصوص علت عدم موافقت سازمان برنامه و بودجه در کمیسیون ماده ۲۳ با احداث بیمارستان جدید شهر مهستان و هشتگرد.

تذکر علی علیزاده برمی نماینده دامغان به همراه ۳۹ نفر از نمایندگان به وزیر آموزش و پرورش: لزوم تسریع در تعیین تکلیف نیروهای خرید خدمات آموزش و پرورش.

تذکر کمال حسین‌پور نماینده پیرانشهر به رئیس جمهور: ضرورت اجتناب افزایش قیمت نان در کشور. همچنین تذکر به وزیر راه: ضرورت تأمین تجهیزات و ماشین‌آلات مورد نیاز اداره راهداری شهرستان‌های سردشت و پیرانشهر. همچنین ضرورت تسریع در زیرسازی و لکه‌گیری و آسفالت محور پیرانشهر به سردشت.

انتهای‌ پیام/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا