بین الملل

ترامپ معاون خود را هم انتخاب کرد!

ترامپ معاون خود را هم انتخاب کرد!

به نقل از آناتولی، دونالد ترامپ، رییس جمهور سابق و نامزد فعلی انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۴ آمریکا گفت که در صورت پیروزی در انتخابات سال آتی، تاکر کارلسون، مجری سابق شبکه خبری فاکس‌نیوز را معاون خود خواهد کرد!

ترامپ در یک برنامه رادیویی درباره موضوعاتی از جمله «دوران فاجعه‌بار ریاست جمهوری جو بایدن، نحوه مقابله جمهوری‌خواهان با تقلب احتمالی در انتخابات، جنگ اوکراین، جنگ غزه، مرز آمریکا، اقتصاد، پرونده‌های حقوقی علیه وی و احتمال رفتن به زندان» صحبت کرد.

وی در پاسخ به تقابل دوباره با بایدن در انتخابات و اینکه احتمال «شیطنت» دولت بایدن در انتخابات آتی، گفت: شیطنت و تقلب، تمام چیزی است که آنها(دولت بایدن) در آن تبحر دارند.

ترامپ رییس جمهور کنونی آمریکا را «بدترین رییس جمهور تاریخ این کشور» خواند و افزود: دوست دارم با بایدن رقابت کنم. فکر می‌کنم دفعه قبل مقابل او فوق‌العاده بودم.(اشاره به انتخابات ۲۰۲۰ و شکست در آن دوره که در نهایت به تشکیل چندین پرونده حقوقی علیه وی مبنی بر تحریک به شورش و برگرداندن نتیجه انتخابات منجر شد.)

وی درباره جنگ اوکراین و همچنین غزه، با انتقاد از دولت بایدن مدعی شد: ناراحت‌کننده‌ترین مساله این است که در دولت ترامپ، هرگز این جنگ‌ها رخ نمی‌داد! تمام ماجرای روسیه و جنگ اوکراین یک فریب بود و دولت بایدن واقعا کار را برای کنار آمدن با (ولادیمیر)پوتین و مسکو سخت‌تر کرد.

وی در ادامه مدعی شد: اگر فکر کنید، پی خواهید برد کاری که دولت بایدن کرد، خیانت واقعی بود چون می‌شد فهمید که در نهایت همه چیز به خاطر فریب روس‌ها، به جنگ خواهد انجامید. این مساله درباره اسرائیل هم صدق می‌کند. (اگر من رییس جمهور بودم) هرگز به آنها حمله نمی‌شد!

ترامپ که در نظرسنجی‌های انتخاباتی، گوی سبقت را از سایر نامزدها از جمله بایدن ربوده است، درباره گزینه احتمالی برای پست معاون رییس جمهور، گفت که تاکر کارلسون را در نظر دارد و افزود: خیلی به تاکر علاقه داریم. فکر می‌کنم او را انتخاب کنم چون عقل سلیم و درایت فوق‌العاده‌ای دارد! می‌دانید؛ وقتی می‌گویند که ما محافظه‌کار هستیم، واقعا به معنای محافظه‌کاری نیست بلکه ما عقل سلیم داریم! می‌خواهیم مرزهای امن داشته باشیم. می‌خواهیم دیوار(مرزی) داشته باشیم چون دیوار جواب می‌دهد و تاثیر دارد.

۳۱۰۳۱۰

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا