آذربایجان شرقی

تعطیلی ۱۱ دفتر خدمات مسافرتی آذربایجان‌شرقی

به گزارش برگزیده های ایران تبریز، احمد حمزه‌زاده اظهار داشت: استان آذربایجان‌شرقی دارای ۲۵۹ دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری است که به صورت مستمر در حال ارائه خدمات به متقاضیان گردشگری داخلی و خارجی هستند.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان‌شرقی در ادامه گفت: در راستای نظارت بر عملکرد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان طی ۹ ماه سال‌جاری ۴۳ مورد بازدید در سطح استان توسط اکیپ‌های نظارتی انجام شده است، پیرو درخواست‌های ثبت شده و همچنین ارزیابی عملکرد برخی از دفاتر با تعطیلی ۱۱ دفتر و تعلیق یک دفتر خدمات مسافرتی موافقت شد.

وی افزود: با توجه به پرونده‌های درخواستی ایجاد دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری، طی مدت مذکور برای ۶ پرونده مجوز بند ب و برای ۷ دفتر خدمات مسافرتی مجوز فعالیت فضای مجازی صادر و مجوز یک دفتر نیز لغو شده است.

حمزه‌زاده یادآور شد: با توجه به اینکه فعالیت تمام واحدهای گردشگری  در راستای ارائه خدمات کامل و جامع به متقاضیان است، از این‌رو رسیدگی به مسائل و شکایات از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره‌کل است که در این راستا به ۲۱ شکایات مکتوب رسیدگی شده است، همچنین طی ۹ ماه گذشته ۱۷ مورد تذکر و اخطار کتبی صادر شده است.

انتهای پیام/۶۰۰۰۲/س


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا