کرمان

تقدیر سپاه ثارالله از خلق حماسه بزرگداشت هفته مقاومت توسط مردم کرمان

به گزارش برگزیده های ایران از کرمان، سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و رئیس ستاد دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی از مردم استان کرمان به پاس خلق حماسه بزرگداشت هفته مقاومت و سالگرد سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی تقدیر و تشکر کرد.

مردم عزیز، نجیب، خونگرم، مومن، انقلابی و صبور استان کرمان

سلام علیکم

دو سال از شهادت ابرمرد جبهه حق، سیدالشهدای مقاومت، فرمانده جاوید و ماندگار جهان اسلام، شهید سرافراز و پرآوازه سپهبد پاسدار حاج‌قاسم جانمان گذشت. حقیقتا در باورمان نمی‌گنجد که ما باشیم اما آن عارف الی‌الله به ظاهر در بین ما نباشد.

امروز این شهید عزیز بیش از زمان حیات دنیوی متوجه ما و پشتیبان و مراقب ماست و ما دست مبارکش را در گره‌گشایی در همه عرصه‌ها و صحنه‌ها مشاهده می‌کنیم.

حضرت امام خامنه‌ای عزیزمان تاکید داشتند، (جریان مکتب و مراسمات این قهرمان جهان اسلام  و ایران اسلامی را مردمی کنید.) امسال این زیبایی توسط شما مردمان غیرتمند کرمانی عملیاتی و نهادینه شد و جلوه‌ای از صحنه‌های زیبای اربعین در گلزار بین‌المللی شهدای کرمان و مسیر موکب‌های منتهی به گلزار به‌وجود آمد و دل عاشقان را آرام کرد. این همان عزتی است که ذات اقدس الهی  می‌دهد.

امروز در این صحنه‌های ارزشمند مردمان خوبمان در کرمان روسفید شدند و یک الگوی مثال زدنی به پاس مجاهدت‌های فرزندشان و فرمانده شهیدشان، حاج‌قاسم عزیز ارائه دادند، چون باور دارند مکتب شهید حاج‌قاسم همان مکتب اهل بیت (ع) و عاشورا است که می‌تواند مصونیت‌ساز جامعه و ملت بزرگمان باشد.

اینجانب خاضعانه به‌عنوان یکی از بچه‌های حاج‌قاسم که افتخار سربازی و مریدی او را داشته و دارم از همت بلند شما و همراهی شما در هفته مقاومت تشکر و قدردانی می‌نمایم، از همه کسانی که در این هفته عزیز مجاهدت کردند و زحمت کشیدند، ستاد مردمی، بسیجیان، امام جمعه، استاندار، اعضای شورای  تامین، اصحاب رسانه، خبرگزاری‌ها، صداو سیما و نهادهای انقلابی، مسئولین اجرایی، ۱۶ کارگروه ستاد ترویج مکتب و تک تک کسانی ‌که خدمتگزار این صحنه زیبا بودند تشکر می‌نمایم و امیدوارم همگان مورد توجه ذات اقدس( اله عالم)، ائمه هدی(ع)، شهیدان عزیزمان، خاصه سیدالشهدای عزیز مقاومت،حاج‌قاسم جانمان قرار گرفته و عاقبت بخیر همچون شهیدانمان در رکاب امام خویش باشید که سعادتی بالاتر از این برای ما نمی‌باشد.

انتهای پیام/۳۳۸۸/ق


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا