لرستان

تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از اقدامات جهاد لرستان

تقدیر وزیر جهاد کشاورزی از اقدامات جهاد لرستان

به گزارش برگزیده لرستان، در این جلسه، وزیر جهاد کشاورزی از عملکرد و اقدامات شاخص مجموعه سازمان جهاد کشاورزی در تمامی حوزه ها تقدیر و تشکر کرد و گفت: لرستان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های زیادی است و خوشبختانه در دولت سیزدهم بسیاری از این ظرفیت ها نمود بهتری پیدا کرده اند و همین امر باعث شده است تا جهاد کشاورزی لرستان درخشش خوبی داشته باشد.

سید عماد شاهرخی نیز بیان کرد: مهمترین بحث عملکردهای شاخص این است که هر سه ماه یکبار حداقل یک شاخص فعالیت عمده در مقایسه با سال قبل ارائه شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان در بخش دیگری از صحبت هایش به عدم جانب داری از کاندیداهای احتمالی گریزی زد و گفت: با توجه به نقش و حوزه حساس جهاد کشاورزی لرستان و ارتباط مستقیم با تامین امنیت سفره غذایی؛ لازم است تا مدیران، معاونین و مجموعه اداری جهاد کشاورزی لرستان از جانب داری از کاندیدها پرهیز کنند.

وی اضافه کرد: در راستای تقویت ظرفیت های بخش کشاورزی لازم است تا از ظرفیت سرمایه گذاران و نخبگان استفاده شود.

شاهرخی در بخش دیگری از صحبت هایش به موضوع مصوبت سفر ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه تخصیص ها بنا به مصوبات سفر ریاست جمهوری در نظر گرفته می شود لازم است در این راستا اقدامات لازم انجام شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان متمم سفر ریاست جمهوری در بحث مولد سازی به بخش کشاورزی تخصیص یافته است. لازم است در این راستا برنامه ریزی لازم برای جذب اعتبارات در حوزه مولد سازی صورت گیرد تا زودتر به اعتبار در نظر گرفته شده دست پیدا کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان تصریح کرد: موضوع بعدی که مورد تاکید ریاست جمهوری است اهتمام جدی برای برخورد با ناکارآمدی ها و فساد در کلیه سطوح مدیریتی است.

وی ادامه داد: این موضوع جزو مطالبات دستگاههای نظارتی و حاکمیتی است و با جدیت در سازمان جهاد کشاورزی دنبال می شود.

شاهرخی همچنین اظهار کرد: مدیران ضعیف و یا افرادی که دچار روزمرگی شده اند زیر ذره بین قرار دارند و در صورتی که نتوانند حوزه کاری را از رخوت و روزمرگی خارج کنند، با آنها برخورد می شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان عنوان کرد: خوشبختانه در دولت سیزدهم اقدامات شاخص و منتج به نتیجه مطلوب زیادی صورت گرفته است. لازم است تا اطلاع رسانی از طریق رسانه ملی، مکتوب و مجازی برای ارتباط با مردم و.. فعالیت ها تبیین شوند.

شاهرخی همچنین گفت: پیشنهاد براین است که هر کدام از دوستان آمادگی دارند روزهای جمعه پیش از خطبه های نماز جمعه در بخش ها و شهرستانها حضور داشته باشند و پاسخگوی نیازها و سوالات مردم باشند.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا