اخبار ورزشی

توافق مادر امباپه با پاری‌سن‌ژرمن برای فروش کیلیان/ رئال مادرید مترصد ارسال پیشنهاد خرید

توافق مادر امباپه با پاری‌سن‌ژرمن برای فروش کیلیان/ رئال مادرید مترصد ارسال پیشنهاد خرید

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، با وجود انتشار خبرهایی مبنی بر توافق کیلیان امباپه با باشگاه پاری‌سن‌ژرمن برای تمدید قرارداد و ماندن در پارک‌دو‌پرنس، اکنون بار دیگر از احتمال جدایی وی به‌مقصد رئال مادرید خبرهایی به گوش می‌رسد.

کارلوس کارپیو از پایگاه خبری پلانتا رئال مادرید، مدعی شده است که باشگاه رئال مادرید در دو سه روز پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی منتظر تماسی از سوی مادر و مدیربرنامه‌های کیلیان امباپه است که در آن او قرار است تأیید کند برای انتقال فرزندش به رئال مادرید با ناصر الخلیفی رئیس باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به توافق رسیده است و رقم این قرارداد همان چیزی است که پاریسی‌ها می‌خواهند.

داستان جابه‌جایی کیلیان امباپه تنها محدود به امسال نبوده و تقریباً هر سال شایعاتی درباره‌اش وجود داشته است. در حالی که تا یک ماه پیش بازیکن به‌خاطر خودداری از تمدید قراردادش یا رفتن به تیمی دیگر قبل از تبدیل شدن به بازیکن آزاد از لیست بازیکنان تیم اصلی باشگاه کنار گذاشته شد و حتی به اردوی پیش‌فصل در ژاپن هم نرفت، لوئیس انریکه سرمربی PSG‌ در دو بازی قبلی تیمش در لوشامپیونه از او استفاده کرد که این تصمیم او به‌عنوان نشانه‌ای از توافق طرفین برای تمدید قرارداد یاد شد.

۲ گزینه امباپه برای تمدید قرارداد با پاری‌سن‌ژرمن/ آنچلوتی قید ستاره فرانسوی را زد

رقمی که پاریسی‌ها برای فروش امباپه می‌‌خواهند بالغ بر ۲۰۰ میلیون یورو است که از نظر رئالی‌ها برای بازیکنی که فصل آخر قراردادش را سپری می‌کند، بالاست، با این حال طبق ادعای کارلوس کارپیو، احتمال پرداخت شدن این رقم در روزهای پایانی پنجره نقل و انتقالات وجود دارد.

/+

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا