خراسان شمالی

توزیع ۳ هزار بسته مهربانی در شب یلدا توسط هلال احمر خراسان‌شمالی

به گزارش برگزیده های ایران از بجنورد، عصر امروز محمد رحمتی، معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت هلال احمر همه ساله در شب یلدا با کمک خیرین، داوطلبان و مردم نوع دوست کمک هایی را در قالب طرح یلدانه جمع آوری و با تهیه بسته های آجیل و میوه یلدانه و همچنین بسته های غذایی این بسته ها را بین نیازمندان و خانواده های کم برخوردار توزیع کردند.

وی گفت: جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با کمک خیرین و داوطلبین و خانه های هلال استان بیش از ۳۰۰۰ بسته یلدایی و ۶۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را تهیه و بین نیازمندان و خانواده های کم برخوردار توزیع کرده است.

معاون امور داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی با اشاره به حضور داوطلبین جمعیت هلال احمر در بیش از ۴۰ مرکز استان ادامه داد: داوطلبین جمعیت هلال احمر با حضور در بیمارستانها، مراکز نگهداری سالمندان و کودکان بی سرپرست، پایگاههای بین شهری، آتش نشانی، اورژانس و مراکز درمانی وتوانبخشی و … ضمن تبریک شب یلدا بسته های یلدانه را در این مراکز نیز توزیع کردند.

وی خاطر نشان کرد: اجرای طرح یلدانه همه ساله به منظور مشارکت خیرین و داوطلبان در فعالیتهای عام المنفعه و بشر دوستانه و ایجاد نشاط و همدلی در بین افراد جامعه انجام می‌شود.

انتهای پیام/ن


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا