اخبار ورزشی

توضیحات سرمربی تیم ملی تراپ درباره کسب سهمیه المپیک

توضیحات سرمربی تیم ملی تراپ درباره کسب سهمیه المپیک

– اخبار ورزشی –

نریمان نیکخو در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، در خصوص کسب مدال طلا و نقره انفرادی و میکس تراپ در مسابقات قهرمانی آسیا و سهمیه المپیک پاریس ۲۰۲۴ اظهار داشت: ۱۱ ماه پیش آقای ضیایی که روح‌شان شاد باشد، از من خواستند که برنامه‌ای به فدراسیون ارائه دهم‌ که روی صفحه اول آن نوشتم؛ کسب سهمیه المپیک و خوشحالم که بعد از نزدیک به یک سال کار مستمر و مداوم، دعای مردم، حمایت فدراسیون و زحمت‌های بی‌شائبه ورزشکاران این امر محقق شد.

وی در ادامه افزود: ما ورزشکارانی داریم که خارج از تهران هستند و بیشتر از اینکه در کنار خانواده باشند، در تمرین بودند و زحمات زیادی کشیدند و حاصل این ممارست‌ها به نتیجه رسید و اولین سهمیه تاریخ اهداف پروازی کسب شد.

سرمربی تیم ملی تراپ کشورمان خاطرنشان کرد: سهمیه المپیک همراه با مدال طلای انفرادی مردان توسط محمد بیرانوند کسب شد که چین را پشت سر گذاشتیم و در میکس نیز توسط محمد بیرانوند و مرضیه پرورش نیا به مدال نقره رسیدیم و در این بخش هم از چین پیشی گرفتیم.

تیراندازی اهداف پروازی آسیا| تاریخ‌سازی بیرانوند با کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۴

نیکخو در ادامه با اشاره به موفقیت‌های رشته تراپ در سال جاری، گفت: پرونده سال ۱۴۰۲ را باید با همین مدال‌ها ببندیم که شامل یک مدال برنز قهرمانی جهان در قزاقستان، برنز انفرادی و تیمی در مردان آسیای کره‌جنوبی و طلای انفرادی و میکس قهرمانی آسیا در کویت بود. همه این موفقیت‌ها را به مردم ایران تبریک می‌گویم و امیدوارم این را از سرباز وطن بپذیرند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا