لرستان

تولید آثار فرهنگ ایثار و شهادت رویکرد ارشاد لرستان در سال ۱۴۰۲

تولید آثار فرهنگ ایثار و شهادت رویکرد ارشاد لرستان در سال ۱۴۰۲

به گزارش برگزیده های ایران لرستان، مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا کارکنان ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان همزمان با روز گرامی‌داشت شهید، در سالن شهید حیدریان اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با حضور منصور احمدی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، اعظم روانشاد معاون فرهنگی اداره کل، کارشناسان ستادی، ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدای کارکنان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار شد.

احمدی ضمن تجلیل از زحمات همکاران ایثارگر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با محوریت ایثار و شهادت از مهمترین وظایف متولیان فرهنگ است .

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به اینکه شهدا برای دفاع از انقلاب و میهن از همه چیز خود گذشتند افزود: برای ادامه راه شهدا نیاز است هم‌افزایی وجود داشته باشد و علاوه بر آن برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید از همه ظرفیت‌های درون و برون سازمانی استفاده کنیم.

روانشاد با اشاره به اینکه در سال ۱۴۰۱، نگاه زیربنایی و ساختاری به برنامه‌های حوزه ایثار و شهادت پیوست برنامه‌های فرهنگی بوده است افزود: هفته دفاع مقدس، همایش راه سلیمانی، جشنواره‌های شعر حنجره‌های سرخ، شعر فجر، صحن سرخ، کنگره ماه غریبستان که محور اصلی آن ایثار و شهادت بوده است و همچنین مشارکت در برنامه‌های استانی با موضوع ایثار و شهادت، برگزاری بیش از ۱۰ نمایشگاه عکس از جمله برنامه‌هایی بوده‌اند که موضوع و محور اصلی آنان ایثار و شهادت بوده است.

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه تبیین آرمان‌ها و زنده نگه‌داشتن یاد و نام شهدا و ایثارگران بسیار ضروری است افزود: رویکرد اصلی این اداره در سال ۱۴۰۲ کیفی شدن برنامه‌ها و تولید آثار بیشتر در حوزه فرهنگ ایثار و شهادت است.

در پایان این مراسم از ایثارگران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان در سطح استان تجلیل به عمل آمد.

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا