اخبار ورزشی

توکلی: مارتینس زمان زیادی نداشت که با تیم کار تاکتیکی کند/ در نیم‌فصل دوم هواداران فولاد را روسفید می‌کنیم

توکلی: مارتینس زمان زیادی نداشت که با تیم کار تاکتیکی کند/ در نیم‌فصل دوم هواداران فولاد را روسفید می‌کنیم

– اخبار ورزشی –

شاهین توکلی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، درباره عملکرد ضعیف فولاد در نیم‌فصل اول لیگ برتر اظهار داشت: ما شروع بدی داشتیم، ولی در ادامه نتایج بهتری گرفتیم و هر چه به هفته‌های آخر نزدیک شدیم شرایط تیم بهتر شد. مهم این بود که پایان خوشی را در نیم‌فصل اول رقم زدیم، ولی قبول داریم که نتایج‌مان راضی‌کننده نبود و به هواداران قول می‌دهیم که در نیم‌فصل دوم این نتایج را جبران کرده و آنها را روسفید کنیم.

بازگشت پهلوان به فولاد خوزستان

 

وی در واکنش به اینکه برخی معتقدند مارتینس هم نتوانست تغییرات اساسی در فولاد به وجود بیاورد، تصریح کرد: او در شرایط سختی به فولاد آمد و پذیرفتن هدایت این تیم برای هر مربی سخت بود. مارتینس بیشتر روی انسجام تیمی و کارهای تدافعی کار کرد، چون ما گل‌های زیادی می‌خوردیم، ولی بعد از آمدن این مربی در شش بازی گلی را دریافت نکردیم. متأسفانه مارتینس زمان زیادی نداشت که با تیم کار تاکتیکی کند و بازی‌ها به‌صورت فشرده برگزار می‌شد. 

توکلی در پاسخ به این پرسش که چرا محمد عباس‌زاده و گادوین منشا دو مهاجم فولاد در نیم‌فصل اول عملکرد ضعیفی در این تیم داشتند، تأکید کرد: این دو بازیکن قبلاً خودشان را ثابت کرده‌اند و نیازی به تعریف من ندارند. متأسفانه در نیم‌فصل اول شرایط خوبی برای آنها رقم نخورد و این موضوع ممکن است برای هر فوتبالیستی پیش بیاید.

مدافع تیم فوتبال فولاد خوزستان راجع به اینکه کدام تیم در این فصل شانس اول قهرمانی محسوب می‌شود، تصریح کرد: چهار تیم شانس دارند و پیش‌بینی اصلاً ساده نیست. به نظر من تراکتور تیم خوبی دارد و فوتبال خوبی به نمایش می‌گذارد. آنها بازیکنان باکیفیتی دارند و فکر می‌کنم می‌توانند در لیگ امسال قهرمان شوند.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا