اخبار ورزشی

تکواندو نونهالان جهان| ۲ مدال نقره و برنز برای تیم ایران در روز دوم مسابقات

تکواندو نونهالان جهان| ۲ مدال نقره و برنز برای تیم ایران در روز دوم مسابقات

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، روز دوم رقابت‌های تکواندو قهرمانی نونهالان جهان، امروز (سه‌شنبه – ۷ شهریور ماه) در بوسنی و هرزگوین پیگیری شد و نمایندگان کشورمان پس از ناکامی در روز نخست موفق به کسب یک مدال نقره و یک مدال برنز شدند.

در رقابت‌های امروز، کوثر اوجاقلو در رده قدی ۱۵۶- سانتیمتر، ابتدا با نتیجه ۲ بر صفر از سد نماینده استرالیا گذشت و در ادامه با همین نتیجه تکواندوکاری از بوسنی و هرزگوین را شکست داد. نماینده کشورمان در سومین مسابقه‌اش نیز ۲ بر صفر نماینده ارمنستان را شکست داد و با برتری ۲ بر صفر در دیدار نیمه نهایی مقابل نماینده آمریکا مقتدرانه فینالیست شد. اوجاقلو  برای کسب نشان طلا به مصاف نماینده کره جنوبی رفت و با شکست ۲ بر یک در دیداری نزدیک به مدال نقره رسید.

تکواندو نونهالان جهان| شروع ناامید کننده نمایندگان ایران در روز نخست

 

در رقابت‌های پسران، یاسان جعفری در رده قدی ۱۶۰- سانتیمتر، ابتدا موفق به شکست تکواندوکاری از برزیل با نتیجه ۲ بر صفر شد و در ادامه با نتیجه ۲ بر یک از سد نماینده عربستان گذشت. او با برتری ۲ بر یک مقابل نماینده آمریکا ضمن صعود به دیدار نیمه نهایی مدال برنز خود را مسجل کرد، اما با شکست ۲ بر صفر مقابل نماینده کره جنوبی از راهیابی به دیدار نهایی بازماند تا نمایندگان کشورمان در روز دوم مسابقات نیز توفیقی در دستیابی به مدال طلا نداشته باشند.

امروز همچنین نگار مظفری در رده قدی ۱۶۰- سانتیمتر، در نخستین مبارزه‌اش ۲ بر صفر نماینده آمریکا را برد و در ادامه با همین نتیجه تکواندوکار فنلاندی را شکست داد. او مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب نماینده اردن شد و از دور مسابقات کنار رفت.

بر اساس این گزارش، علی رزمیان در رده قدی ۱۶۴- سانتیمتر، در دیدار نخستش نماینده لیبی را ۲ بر صفر برد، اما با شکست ۲ بر صفر مقابل نماینده قزاقستان از دور مسابقات کنار رفت.

این نتایج در حالی رقم خورد که محمد ازلگینی آخرین نماینده کشورمان در رده قدی ۱۵۶- سانتیمتر، در دیدار نخست خود ۲ بر صفر نتیجه را به حریف قزاقستانی خود واگذار کرد و حذف شد.

ششمین دوره رقابت‌های تکواندو قهرمانی نونهالان جهان با حضور ۶۲۲ تکواندوکار از روز دوشنبه ۶ شهریور ماه لغایت پنجشنبه ۹ شهریور ماه در شهر سارایوو کشور بوسنی و هرزگوین برگزار خواهد شد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا