اخبار ورزشی

ثابت ایمانی: در نقل‌وانتقالات خیلی اذیت شدم/ روی اشتباه فردی به سپاهان باختیم

ثابت ایمانی: در نقل‌وانتقالات خیلی اذیت شدم/ روی اشتباه فردی به سپاهان باختیم

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، غلامرضا ثابت ایمانی بعد از شکست ۳ بر یک پیکان مقابل سپاهان در هفته چهارم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی، بازی خوبی بود. نیمه اول بازی پایاپای بود، اما ما موقعیت بیشتر داشتیم. به نظرم در نیمه اول باید دو گل می‌زدیم و اخراج بازیکن سپاهان هم صد درصد درست بود.

ادامه یکه‌تازی سپاهان ۱۰ نفره با کامبک مقابل پیکان/ برد نوبرانه نساجی در شب اخراج ویسی

وی افزود: طبیعتاً تیمی که اخراجی می‌دهد به ویژه در بین دو نیمه، دو یا سه برابر انرژی می‌گذارد. ما روی اشتباهات بچه‌های خودمان که از حمله هم برنگشته بودند گل دوم را خوردیم و گل سوم هم روی اشتباهی فردی بود. کلاً دو گلی هم که خوردیم روی اشتباهات فردی بود. به نظرم در نیمه اول باید برنده می‌شدیم. در نیمه دوم بازی پایاپای بود، ولی مقابل تیم‌های بزرگ مثل سپاهان وقتی یک اشتباه می‌کنید، حتی تیم مقابل ۱۰ نفره باشد، شکست می‌خورید.

بازیکن تیم فوتبال پیکان درباره پیشنهاد همکاری تراکتور و قصد جذب وی در نقل‌وانتقالات، گفت: راجع به نقل‌وانتقالات اصلاً نمی‌خواهم صحبت کنم. تا فردا شب فرصت نقل‌وانتقالات وجود دارد و همان مشخص می‌شود. صحبت‌هایی شده است، اما نمی‌خواهم صحبت کنم. در نقل‌وانتقالات از همه طرف خیلی اذیت شدم، هم از سمت باشگاه، هم از سمت … . حالا نمی‌خواهم صحبت کنم!

ثابت ایمانی در پاسخ به این پرسش که آیا رقمی حدود هشت میلیارد تومان برای صدور رضایت‌نامه او بالا نبوده است، تصریح کرد: بله، مبلغ بالاتر از این عدد بود. خیلی اذیت شدم و از نظر روحی و روانی در این یکی دو ماه خیلی روی خودم کار کردم. تا فردا وقت هست، ان‌شاءالله که خیر است. اگر نشد هم اینجا می‌مانیم و با تمام وجود تلاش می‌کنیم.

وی در پایان گفت: جلوی تیمی مثل سپاهان حتی اگر ۱۰ نفره هم باشند، یک اشتباه کنید شکست می‌خورید. آنها بعد از اخراج دو برابر انرژی گذاشتند. روی گل دوم سپاهان ما خیلی بالا بازی می‌کردیم  و ضدحمله خوردیم. روی گل سوم هم اشتباه فردی خودمان بود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا