البرز

جبهه مقاومت با شهادت سردار سلیمانی رونق گرفت

به گزارش برگزیده های ایران از کرج، مراسم بزرگداشت سردار سلیمانی در محل دادگستری البرز و با حضور رئیس کل دادگستری استان، اعضای شورای قضایی و مدیران دادگستری، مدیر کل بنیاد شهید استان، سرپرست دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان و تعدادی از مسئولان اقشار بسیج استان در محل دادگستری برگزار شد.

در این آیین که با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا تویسرکانی، نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان برگزار شد وی با تبیین نگاه قرآنی به حوادث زندگی، گفت: شهادت سردار سلیمانی یکی از حوادث مهم اجتماعی است که برای پرهیز از خطا و اجتناب از نگاه حزبی، سیاسی و فردی باید با نگاهی قرآنی به آن نگاه کنیم برای اینکه ایشان یکی از بزرگترین سرمایه‌های اجتماعی را برای انقلاب اسلامی ایجاد کرد.

وی در ادامه به آیات ۲۰۴ تا ۲۰۷ سوره بقره در خصوص دو جریان فعال و کنشگر سیاسی و اجتماعی اشاره کرد که در نظام اسلامی برای رسیدن به قدرت در دوران پیامبر (ص) تلاش دارند افزود: اولین جریان، جریانی است که در نظام اسلامی با فریبکاری به نام رفاه و پیشرفت و آبادانی، بزرگترین ضربه‌ها را به نام خدمت به مردم به جامعه اسلامی وارد می‌کند و بزرگترین دشمن برای مردم است هر چند در ظاهر تصویر دیگری از خود نشان می‌دهد.

حجت الاسلام و المسلمین محمدرضا تویسرکانی افزود: این جریان که در حکومت دینی به قدرت می‌رسد با ایجاد فساد به دنبال نابودی همه نعمات الهی است؛ در جمهوری اسلامی یکی از بزرگترین وظایف قوه قضائیه، مقابله با این جریان قدرت است که البته منظور، احزاب و گروه‌های سیاسی فعال کنونی در چارچوب نظام نیست.

نماینده ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفان یادآور شد: در مقابل جریان اول، جریانی دیگر است که حاج قاسم را می‌توان در این چارچوب مورد تبیین قرار داد؛ جریانی که مظهر ارزش‌های الهی است و قدرت در اختیارش را با فداکاری، جهاد و خدمت به مردم و تنها در راه رضای خداوند مصروف می‌دارند و موجب سعادت دنیا و آخرت مردم می‌شوند.

وی با بیان اینکه عاقبت این تقابل، به پیروزی جریان مخلصانه منتهی می‌شود تصریح کرد: با شهادت سردار سلیمانی، جبهه مقاومت نه تنها افت نکرد بلکه رونق بیشتری گرفت و به حرکت آغاز شده سرعت بیشتری داد.

انتهای پیام/ج/م


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا