فرهنگ و هنر

جلد دوم صعود چهل ساله منتشر شد

جلد دوم صعود چهل ساله منتشر شد

– اخبار فرهنگی –

به گزارش خبرنگار فرهنگی برگزیده های ایران، مهم‌ترین راه جهت افزایش مشارکت در انتخابات، تبیین مساله پیشرفت است که در کتاب صعود چهل‌ساله۲ با عنوان «در نزدیکی قله»، منتشر شده است.

حجت الاسلام سید محمد حسین راجی درباره جلد دوم کتاب صعود چهل ساله گفت: در کنار اقدامات موثر مسئولین که یکی از مهمترین عوامل افزایش مشارکت در انتخابات است، ما مردم نیز باید نقش آفرینی موثر برای افزایش مشارکت داشته باشیم قطعا مهمترین دلیل برای عدم مشارکت ناامیدی از حل مشکلات است حال اگر ثابت شود که ریل گذاری جمهوری اسلامی در طول این ۴۴ سال به برکت ولی فقیه بسیار دقیق بوده و با تمام مشکلات در حال رسیدن به قله وحل تمام مشکلات هستیم، آیا امید اتفاق نمی افتد؟ پژوهش مهم صعود چهل ساله ۲ اثبات این مطلب است که در نزدیکی قله هستیم.

وی افزود:  کتاب صعود چهل ساله۲ کاملا متفاوت از صعود چهل ساله۱ بوده و دست نخبگان را برای دفاع علمی از نظام جمهوری اسلامی  پر می‌کند. 

طرح جلد کتاب صعود چهل ساله۲ با نام  در نزدیکی قله، با کمک چندین هوش مصنوعی طراحی شده است .

بررسی و تحلیل انتخابات در کتاب «رفتارهای انتخاباتی در جامعه ایران»

کتاب صعود چهل ساله یعنی جلد اول این کتاب مروری دارد بر دستاوردهای چهل‌ساله‌ی انقلاب اسلامی بر اساس آمارهای بین‌المللی. کتاب صعود چهل ساله نشان می‌دهد جمهوری اسلامی ایران در این چهل سال به کدامیک از آرمان‌های عدالت، استقلال، آزادی، معنویت، کرامت زن، مردم‌سالاری دینی، گسترش رفاه عمومی و دیگر آرمان‌های انقلاب دست پیدا کرده است. یکی از شاخصه‌های اصلی کتاب صعود چهل ساله ارجاع به منابع معتبر بین‌المللی مانند سازمان ملل متحد، بانک جهانی، سازمان جهانی غذا و کشاورزی، دفتر برنامه توسعه ملل متحد و دیگر مراجع معتبر است.

از خدمات کتاب صعود چهل ساله می‌توان به پرداختن به کارهای انجام گرفته بعد از انقلاب، معرفی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، استفاده از آمارهای کاملا دقیق و علمی، اسفاده از آمارهای بین‌المللی برای نشان دادن کارهای انجام گرفته، مقایسه دقیق کارهای قبل و بعد از انقلاب اسلامی، شناساندن هر چه بهتر فعالیت‌های انقلاب اسلامی به مردم و مسؤولان اشاره کرد.

گفتنی است رهبر انقلاب پیش از این از انتشار جلد اول کتاب صعود چهل ساله تقدیر کرده و فرموده بودند: «قلبم را شاد کردید؛ تور دستاوردها راه بیندازید، بروید به مردم بگویید نظام چه کارهایی برای گروه‌های مختلف انجام داده است.»

کتاب صعود چهل ساله ۲ و دیگر کتاب های حجت الاسلام راجی توسط گروهی از محققان و پژوهشگران در اندیشکده سعدا نوشته می‌شود.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا