اخبار ورزشی

جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال برگزار می‌شود

جلسه کمیته فنی فدراسیون والیبال برگزار می‌شود

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، دومین نشست کمیته فنی فدراسیون والیبال برای بررسی عملکرد تیم ملی مردان ایران ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۶ مهر ماه آغاز می‌شود.

در این جلسه که به ریاست محمدرضا داورزنی برگزار می‌شود، علاوه بر حضور اعضای کمیته فنی که متشکل از پیشکسوتان این رشته می‌شوند، برای نخستین بار چهره‌های جدیدی از نسل طلایی والیبال ایران که در حال حاضر وارد عرصه مربیگری شده‌اند از جمله عادل غلامی، علیرضا نادی و سید امیر حسینی در این نشست شرکت می‌کنند.

سرمربی تیم ملی والیبال آلمان: کار ما بسیار فراتر از پیشرفت بود

در این نشست اعضای کمیته فنی شرکت‌کننده، عملکرد ملی‌پوشان والیبال مردان ایران در چهار رویداد سال ۲۰۲۳ شامل لیگ ملت‌ها، قهرمانی مردان آسیا، بازی‌های آسیایی هانگژو و رقابت‌های انتخابی گروه نخست المپیک در برزیل را از ابعاد مختلف بررسی می‌کنند و مروری بر برنامه‌های آماده‌سازی تیم‌ ملی بزرگسالان برای رویدادهای مهم سال آینده خواهند داشت.

همچنین تعیین شاخص‌های اصلی برای سرمربیگری تیم ملی ایران در شرایط کنونی با توجه به اهداف و برنامه‌های پیش رو و بررسی گزینه‌های خارجی موجود از دیگر محورهای اصلی این جلسه خواهد بود.

صعود تیم ملی والیبال ایران به بازی‌های المپیک پاریس با شرایط فعلی بسیار دشوار است و تهیه نسخه صعود به المپیک با چاشنی مربی خارجی با مشورت متخصصین والیبال کشور از مباحث اصلی این نشست خواهد بود.

تیم ملی والیبال ایران در سال جاری در لیگ ملت‌ها ۲۰۲۲ در جایگاه چهاردهم قرار گرفت، نایب قهرمان آسیا در ارومیه و قهرمان بازی‌های آسیایی هانگژو شد و در رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۴ پاریس در رتبه هفتم قرار گرفت.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا