اصفهان

جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز در مبارکه

جمع‌آوری سلاح‌های غیرمجاز در مبارکه

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از اصفهان، سرهنگ رضا محمدی اظهار کرد: در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات و برخورد با قاچاقچیان و نگهدارندگان سلاح غیرمجاز و در پی کسب خبر مبنی بر حمل و نگهداری سلاح توسط افرادی در یکی از دامداری های سطح شهرستان بررسی موضوع جهت دستگیری متهمان و کشف سلاح های غیر مجاز در دستور کار مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان مبارکه قرار گفت.

وی افزود : مأموران این فرماندهی با انجام اقدامات هوشمندانه پلیسی و اطمینان ازصحت موضوع ضمن هماهنگی با مرجع قضائی به محل مورد نظر اعزام و طی عملیاتی غافلگیرانه ۳ متهم را در این خصوص دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان مبارکه تصریح کرد: مأموران در بازرسی از این محل موفق به کشف یک قبضه سلاح جنگی، یک قبضه سلاح شکاری غیر مجاز به همراه ۵۰ فشنگ جنگی و شکاری و یک قبضه سلاح سرد شدند.

این مقام انتظامی در پایان با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام اقدامات قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند خاطرنشان کرد: حمل و نگهداری سلاح غیر مجاز برابر قانون جرم بوده و پلیس با جدیت با متخلفان در این زمینه برخورد خواهد کرد و در این راستا از شهروندان نیز تقاضا داریم که در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک پیرامون حمل و نگهداری سلاح و مهمات غیر مجاز مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

۴۶

مجله خبری برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا