خراسان رضوی

جهانگرد دوچرخه‌سوار در مشهد به یاد شهدای مدافع سلامت نهال کاشت

به گزارش خبرگاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی هلال احمر خراسان رضوی، مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی امروز در دیدار با کرامت عزیززاده که علاوه بر تجربه حضور با دوچرخه در ۷۰ کشور دنیا، چهار بار هم دور ایران را رکاب زده است، اظهار کرد: این اقدام نمادین عضو داوطلب هلال احمر پیام مهرورزی دارد و این روحیه انسان‌دوستی در دل همه مردمان ایران اسلامی جریان دارد که تجلی بارز آن را در ایثارگری شهدای دوران انقلاب، دفاع مقدس و مدافعان سلامت شاهد بودیم.

سیدآرش سیدصالحی افزود: مشهد مقدس جهانشهر کرامت و پایتخت معنوی ایران اسلامی است و به برکت بارگاه امام رئوف می‌تواند محور وحدت و ملجأ دردمندان و مرجع دل‌های عاشق باشد.

کرامت عزیززاده، دوچرخه‌سوار جهانگرد نیز در این دیدار گفت: برای اعتلای نام ایران در جهان و رساندن پیام بشردوستی ایرانیان سعی کردم، سفیر شایسته‌ای برای کشورم باشم.

وی افزود: به عنوان سفیر صلح و دوستی از طرف هلال احمر ایران در سال‌های ۹۵ و ۹۶ به ژنو و برخی کشورهای دیگر دنیا رفتم و امسال هم استان‌های اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی را با دوچرخه رفته و اینک توفیق حضور در خراسان رضوی را دارم.

این دوچرخه سوار اهل آستارا درباره مقاصد بعدی سفرش توضیح داد: بعد از مشهد عازم یزد، کرمان، فارس، اصفهان، قم، تهران، قزوین، البرز و زنجان هستم و در نهایت به اردبیل بازمی‌گردم.

عزیززاده خاطرنشان کرد: چهار سال پیش یک نهال زیتون را در محوطه هلال احمر ساختمان صلح خراسان رضوی در مشهد کاشتم که امروز که شاهد باروری آن هستم بر خود می‌بالم.

در قسمتی از این دیدار همچنین کوله امدادی مزین به تصویر سرباز وطن شهید سلیمانی به‌عنوان یادبود روز جوان از طرف علیرضا معین‌زاده، معاون جوانان هلال احمر خراسان رضوی به این دوچرخه‌سوار جهانگرد اهدا شد.

گفتنی است؛ محمدباقر مهرور از داوطلبان قدیمی هلال احمر خراسان رضوی و عضو بخش سایکل توریسم هیئت دوچرخه‌سواری و وحید مرادی از کارکنان جمعیت هلال احمر استان در این اقدام بشردوستانه وی را همراهی می‌کردند.

انتهای پیام/ ۷۰۰۵۱


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا