سیاسی

حاجی صادقی: سپاه جهاد در تمامی عرصه‌ها را برخود تکلیف می‌داند

حاجی صادقی: سپاه جهاد در تمامی عرصه‌ها را برخود تکلیف می‌داند

– اخبار سیاسی –

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری برگزیده های ایران، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه در اولین همایش سراسری طرح و برنامه ریزی راهبردی با بیان اینکه سبک زندگی فردی و سازمانی هر جامعه و سازمان را شاکله و شخصیت آن می‌سازد، گفت: هویت و شاکله یک انسان و سازمان را خواسته‌ها و گرایش‌ها و تعلقات آن میسازد از این رو قیمت انسانها را مطالبات آنها تعیین می‌کند.

سرلشکر سلامی: شعاع تأثیر طوفان الاقصی جهانی است/ سپاه باید دامنه وسیعی از قدرت را برابر دشمنان ایجاد کند

 

وی افزود: بنابر آموزه‌های قرآنی، سرچشمه گرایشها، آگاهی‌ها و اقتضائات عقلی است و اگر انسان به چیزی آگاهی یافت طالب آن می‌شود.

نماینده ولی فقیه در سپاه خاطرنشان کرد: فلسفه وجودی سپاه جهاد همه جانبه برای صیانت از انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است.

حاجی صادقی با بیان اینکه دشمن با حاکمیت سیاسی اسلام مشکل دارد، گفت: الگوی الهی که در انقلاب اسلامی بکارگیری شده است امروز جبهه دشمنان را با چالشهای جدی و افول مواجه کرده است.

وی افزود: امروز آمریکایی‌ها اذعان دارند که انقلاب اسلامی مرگ تدریجی آنها را رقم زده است و سپاه پاسدار این انقلاب با موجودیت پویا، پیش رونده و پیش برنده است.

حاجی صادقی عمل زدگی، روزمرگی و انفعال برابر حوادث را از موانع مهم در پیشبرد اهداف یک سازمان عنوان و تصریح کرد: امروز سپاه جهاد در تمامی میدانها و عرصه‌ها را بر خود تکلیف می‌داند و پاسداری از انقلاب اسلامی و صیانت از امنیت و آرامش مردم  را به یک عرصه و بعد محدود نمی‌کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه در پایان تاکید کرد: به فرموده مقام معظم رهبری( مد ظله العالی) سپاه و بسیج ظرفیت الگو شدن برای همگان را دارند و بسیج پتانسیل بی بدیلی است که امروز در اقصی نقاط دنیا به الگویی تعیین کننده و ارزشمند تبدیل شده است.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا