اخبار ورزشی

حاشیه نسازید، قرارداد مهری ۱۶۰ میلیون است!

حاشیه نسازید، قرارداد مهری ۱۶۰ میلیون است!

پیمان بابایی که چند هفته‌ای است دچار مصدومیت شده و در ترکیب استقلال غایب است، امروز هم با لباس شخصی به ورزشگاه آزادی رفت تا مشخص شود به مسابقه با تراکتور تیم سابق خود نرسیده است.

او مقابل در ورزشگاه آزادی با خبرنگاران مواجه شد و دقایقی به گفت‌وگو پرداخت. بابایی درباره حواشی ایجاد شده علیه استقلال در ماجرای قراردادهای اعضای تیم گفت: در این دو سالی که من به استقلال آمدم، همیشه حواشی وجود داشته است. خداراشکر که الان شرایط به روال خودش جلو می‌رود. قراردادهای بازیکنان استقلال به طور شفاف در سازمان لیگ ثبت شده و موجود است. می‌توانید آنجا چک کنید و وضعیت را ببینید.

او ادامه داد: بنده خدا سعید مهری قراردادش ۱۶۰ میلیون تومان است و نمی‌شود راجع به آن زیاد هم حرف زد. بالاخره این قراردادها ثبت شده و مثل دوستانی که زیر میزی گرفتند، نیستیم. قراردادی که ثبت شده قانونی است و هرکاری هم کنید، قرارداد سعید ۱۶۰ میلیون تومان است.

مهاجم استقلال افزود: به هر حال حرف هست و نمی‌شود جمعش کرد. امیدواریم در آرامش نسبی که برای استقلال به وجود آمده، بتوانیم شرایط خوبی را ایجاد کنیم و از حداقل داشته‌هایمان که آقا جواد (نکونام) همیشه درباره‌اش حرف زدند استفاده کنیم و بتوانیم شرایط خوبی را برای خودمان و برای هوادارانمان ایجاد کنیم.

بابایی درباره اینکه حتی قبل از مصدومیت نیز کمتر در ترکیب استقلال به میدان رفت، گفت: من همیشه سعی کردم در هر شرایطی که برای تیمم بازی می‌کنم، تمام تلاشم را بکنم و نهایت توانم را بگذارم. درباره این مسئله کادرفنی بهتر می‌توانند نظر بدهند. همیشه سعی کردم بهترین شرایط را برای تیمم مهیا کنم و هرکاری از دستم برآمده برای تیمم انجام داده‌ام. خدا را شکر تیم خوب نتیجه می‌گیرد و همه چیز خوب است.

او درباره تعطیلی‌های لیگ برتر بیان کرد: بعد از این بازی تعطیلی در لیگ وجود دارد؛ خیلی از بازیکنان از تعطیلی‌ها لطمه خوردند. می‌توانست یک برنامه‌ریزی دقیق صورت بگیرد. اول از همه آرزو می‌کنم بچه‌ها سالم بیرون از زمین بیایند و امیدوارم هواداران از بازی امروز لذت ببرند.

بابایی در پاسخ به این پرسش که از بازی بعد می‌تواند برای استقلال بازی کند، گفت: بله، ان‌شاءالله.

۲۵۸ ۲۵۸

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا