اخبار ورزشی

حسینی: مسائل فوتبالی و ماوراءطبیعه خیلی به مس رفسنجان کمک کرد/ مگر تیم‌های حاضر در آسیا تخم دوزرده می‌کنند؟!

حسینی: مسائل فوتبالی و ماوراءطبیعه خیلی به مس رفسنجان کمک کرد/ مگر تیم‌های حاضر در آسیا تخم دوزرده می‌کنند؟!

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران، سیدمجتبی حسینی بعد از شکست ۲ بر صفر تیمش در خانه مس رفسنجان اظهار داشت: پس از ۲۰ روز بازی نکردن فوتبال خوبی ارائه کردیم. کل ۹۰ دقیقه در اختیار ما بود و موقعیت‌های بی‌شماری داشتیم. بازیکنانم بازی خوبی ارائه کردند، اما وقتی گل‌های بدی می‌خورید و از این همه موقعیت استفاده نمی‌کنید، شکست می‌خورید.

مس رفسنجان با پیروزی آشتی کرد/ ناکامی آلومینیوم در راه صعود به صدر جدول

 

وی در ادامه تمجیدهای خود از عملکرد آلومینیوم اراک تصریح کرد: در شرایطی که موقعیت‌های زیادی می‌ساختیم، حریف پنالتی مُفتی به دست آورد که نمی‌دانم درست بود یا خیر. مس در نیمه دوم جمع و جورتر شد، اما باز هم بازی را در اختیار گرفتیم و موقعیت‌های خیلی خوبی ساختیم که از آن استفاده نکردیم.

سرمربی آلومینیوم با اشاره به تلاش تیمش برای گلزنی گفت: در دقایق پایانی رو به بازی مستقیم آوردیم و «ریسکی» بازی کردیم. چهار یا پنج مهاجم را به زمین آوردیم که حریف روی اشتباه فردی ما به گل رسید. به مس رفسنجان تبریک می‌گویم، اما در فوتبال زیاد اتفاق نمی‌افتد که تیمی که این همه صاحب توپ باشد و بازنده شود. به نظرم مسائل فوتبالی و ماوراءطبیعه خیلی به مس رفسنجان کمک کرد.

حسینی در پاسخ به این پرسش که چه منظوری از «مسائل ماوراءالطبیعه» دارد، خاطرنشان کرد: منظورم خواست خدا بود!

وی در مورد غیبت تماشاگران در این مسابقه بیان کرد: آمدن یا نیامدن تماشاگران در اختیار من نبود، اما بازی برای مس خیلی سخت شده بود و کل بازی در اختیار آلومینیوم بود. جالب است که دیدارها راحت با تماشاگر، بدون تماشاگر یا تعطیل می‌شود. لیگ جالبی شده است! ما ۲۰ روز بازی نکردیم و قرار است ۲۰ روز دیگر بازی نکنیم. نمی‌دانم چه اتفاقاتی در فوتبال می‌افتد که به ۳۰ سال پیش خودمان بازگشته‌ایم.

سرمربی آلومینیوم با اشاره به برنامه دیدارهای رقبای نمایندگان کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: النصر طی ۱۷ روز باید در شش بازی به میدان برود و الهلال که سه روز پیش بازی کرد، امشب بازی داشته است. آیا تیم‌هایی که می‌خواهند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند و «پُز» آن را می‌‌دهند، تخم دوزرده می‌کنند؟ آیا ما باید تاوان حضور این تیم‌ها در آسیا را بدهیم؟ اگر نمی‌توانند، در لیگ قهرمانان شرکت نکنند!

«اگر قرار است به‌خاطر تیم‌های آسیایی ۲۰ روز یک بار بازی کنیم، لیگ برتر را تعطیل کنند.»، حسینی ضمن بیان این جمله اظهار داشت: در این شرایط ما می‌نشینیم و بازی‌های این تیم‌ها را تماشا می‌کنیم. این اتفاقات مسخره فقط در فوتبال ایران می‌افتد. مگر تیم‌های دیگر در لیگ قهرمانان آسیا یا اروپا شرکت نمی‌کنند؟

وی با بیان اینکه تیم‌های برخی کشورهای جهان هفته‌ای سه بازی می‌کنند، تصریح کرد: داستان‌های جالبی است و امیدوارم خداوند به ما نیرویی بدهد که با آن بتوانیم بازیکنان را هر ۲۰ روز یک بار برای هر مسابقه آماده کنیم. آسیا هم برای ما داستانی شده و ظلم بزرگی به ما می‌شود.

سرمربی آلومینیوم اراک درباره بازیکنان کرمانی تیمش خاطرنشان کرد: آنها بازیکنان بالیاقت و خوبی هستند و مانند بقیه کار می‌کنند. تیم خوبی داریم، اما با برنامه‌ریزی مسابقات و اتفاقاتی که در فوتبال ما می‌افتد، به تیم‌هایی مانند آلومینیوم ظلم می‌شود.

حسینی با اشاره به لغو دیدار آلومینیوم مقابل نساجی مازندران بیان کرد: باشگاه ۴۰۰ میلیون تومان برای دیدار با نساجی هزینه کرده است. ما پرواز چارتر گرفتیم و پول هتل دادیم که ناگهان گفتند بازی لغو می‌شود. مسخره است! نساجی سه روز پیش با تیم هندی بازی کرد و قرار بود چهارشنبه با ما بازی کنند که نمی‌کنند. نساجی به‌جای این مسابقه، بازی دوستانه با پرسپولیس در برنامه گذاشته است. این اتفاقات در محلات هم نمی‌افتد!

وی در مورد درگیری‌های نیمکت‌نشینان آلومینیوم و مس رفسنجان در دقایق پایانی بازی و اینکه یکی از اعضای نیمکت آلومینیوم به نقش سعید فتاحی (معاون باشگاه مس رفسنجان) در فدراسیون فوتبال اشاره کرد، گفت: اصلاً نمی‌دانم این اتفاقات چیست.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا