اخبار روز

حضور میدانی فرمانده کل سپاه در مرز مهران/ ‌سرلشکر سلامی: هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم + فیلم و تصاویر

حضور میدانی فرمانده کل سپاه در مرز مهران/ ‌سرلشکر سلامی: هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم + فیلم و تصاویر

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری برگزیده های ایران از مرز مهران، سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با استقبال سردار شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمؤمنین (ع) استان ایلام و جمعی از مسئولین از طریق فرودگاه شهدای استان وارد ایلام شد.

فرمانده کل سپاه در نخستین برنامه به ‌نقطه صفر مرزی مهران رفت و ‌چهره به چهره با زائران ‌اربعین گفت‌وگو کرد و در جریان مشکلات آنان برای عبور از مرز قرار گرفت.

.

وی در این بازدید با تقدیر از تلاش‌ها و خدمات انجام شده به زائران اظهار داشت:‌ با تلاش‌های دستگاه‌های خدمات‌رسان در پایانه مهران شاهد تردد روان و خروج زوار حسینی به خاک عراق برای شرکت در مراسم باشکوه اربعین هستیم.

سرلشکر سلامی در حاشیه بازدید از مرز مهران با بیان اینکه تمام ‌امکانات سپاه‌های‌ استانی در “خوزستان، کرمانشاه‌، ایلام و قم” جهت ارائه خدمات مطلوب به زائران به کار گرفته شده است،‌ گفت: تلاش کرده‌ایم تا مردم بدون مشکل به سفر اربعین بروند.

وی با بیان اینکه با تلاش همه دستگاه‌های انتظامی و امنیتی، امنیت کامل مرزها برقرار است و هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم، تصریح کرد: خوشبختانه تردد زوار در مسیر رفت و بازگشت به خوبی در حال انجام است، ‌دولت زیرساخت های خوبی برای تردد زوار در مرزها فراهم کرده و نسبت به سال گذشته خیلی بهتر شده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه سپاه تمام توان و بضاعت خود را برای تسهیل در تردد زوار اربعین و خدمات‌رسانی در همه مرزها به کار گرفته است، خاطرنشان کرد:  سپاه در هر دو سوی مرز در بخش پزشکی و خدمات‌رسانی و امکانات درمانی با استقرار بیمارستان‌های صحرایی اقدام کرده است.

سردار سلامی تصریح کرد: سپاه تا آخرین روزی که زائران در حال رفت و آمد باشند، برای خدمات رسانی پای کار است.

حضور میدانی فرمانده کل سپاه در مرز مهران/ ‌سرلشکر سلامی: هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم + فیلم و تصاویرحضور میدانی فرمانده کل سپاه در مرز مهران/ ‌سرلشکر سلامی: هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم + فیلم و تصاویرحضور میدانی فرمانده کل سپاه در مرز مهران/ ‌سرلشکر سلامی: هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم + فیلم و تصاویرحضور میدانی فرمانده کل سپاه در مرز مهران/ ‌سرلشکر سلامی: هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم + فیلم و تصاویرحضور میدانی فرمانده کل سپاه در مرز مهران/ ‌سرلشکر سلامی: هیچ مشکلی امنیتی در مرزها نداریم + فیلم و تصاویر

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا