اخبار روز

خروج ۲۸۵ هزار زائر از مرز خسروی از ابتدای صفر

خروج ۲۸۵ هزار زائر از مرز خسروی از ابتدای صفر

– اخبار استانها –

فریبرز کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار برگزیده های ایران در کرمانشاه، اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۸۰ هزار و ۵۳۷ زائر از پایانه مرزی خسروی تردد داشته‌اند که ۶۸ هزار و ۵۲۲ زائر خارج شده‌اند و ۱۲ هزار و ۱۵ نفر نیز وارد کشور شده‌اند که تعداد زائران ورودی نسبت به روز قبل از آن افزایش یافته است.

وی عنوان کرد: از تعداد مسافران ورودی به کشور از طریق مرز خسروی ۱۲ هزار و دو نفر ایرانی و ۱۳ نفر خارجی بودند. ۶۸ هزار و ۳۱۱ نفر از مسافران خروجی در ۲۴ ساعت گذشته ایرانی و ۲۱۱ نفر نیز خارجی بوده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه با اشاره به آغاز ترددهای زائران اربعین از روز جمعه همزمان با اول صفر افزود: از ابتدای ماه صفر تاکنون در مجموع ۲۸۵ هزار و ۵۶ نفر از مرز خسروی عازم عتبات عالیات شده و ۲۹ هزار و ۶۱۴ نفر نیز وارد کشور شده‌اند.

رئیس قرارگاه اربعین فراجا: زائران غیرایرانی و غیرمقیم ‌از مرز چذابه وارد عراق می‌شوند‌
هروله‌کنان به سوی کوی عشق/ هر لحظه بر تعداد زائران در مرز چذابه افزوده می‌شود + فیلم
تردد در مرز شلمچه روان است

افزایش ۱۰۲ درصد تردد در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه

کرمی گفت: در روز گذشته بیش از ۹۰۲ هزار و ۲۶ تردد در سطح محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه انجام شده در حالی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۴۴۶ هزار و ۶۱۸ مورد بوده و حدود ۱۰۲ درصد افزایش یافته است.

وی عنوان کرد: از مجموع ترددهای انجام‌شده بیش از ۱۱۴ هزار و ۵۱۸ تردد توسط وسایل نقلیه سنگین و ۷۸۷ هزار و ۵۰۸ تردد توسط وسایل نقلیه سبک انجام شده و این میزان در مدت مشابه سال گذشته به‌ترتیب ۷۵هزار و ۶۳۵و ۳۷۰ هزار و ۹۸۳ مورد بوده است.

کرمی افزود: در روز گذشته ۲۴ هزار و ۳۰۱ اتوبوس در محورهای مواصلاتی استان تردد داشته‌اند در صورتی که این رقم در مدت مشابه سال گذشته ۷۴۲۳ مورد بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: تعداد تردد انجام‌شده توسط وسایل نقلیه ورودی به محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه ۸۰ هزار و ۲۳۰ بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با ۴۲ هزار و ۴۸۷ مورد، ۸۹ درصد افزایش داشته است.

کرمی عنوان کرد: همچنین بیش از ۷۰ هزار و ۷۶۳ وسیله نقلیه از محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه خارج شدند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته با ۴۴ هزار و ۳۱۳ مورد، ۶۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا