خودکفایی در تولید ورقهای فولادی با احداث بخش نورد گرم ۲ فولاد مبارکه

خودکفایی در تولید ورقهای فولادی با احداث بخش نورد گرم ۲ فولاد مبارکه

به گزارش برگزیده از اصفهان، سعید بابازاده در بازدید از شرکت فولاد مبارکه اصفهان اظهار کرد: آنچه که در بازدید از مجموعه فولاد مبارکه مشاهده کردم همگی در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری است که طی چند سال اخیر بر حمایت از تولید، اشتغال آفرینی و رشد و توسعه تاکید فرموده‌اند.

وی افزود: مدیریت خوبی که فولاد مبارکه در این کارخانه معظم ایجاد کرده است نمونه بارزی است از فکر، تلاش و مدیریت ایرانی که به نحو احسن در این مجموعه بکار گرفته شده و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مایه افتخار است کارکنان فولاد مبارکه نشان داده‌اند با همین منابع داخلی می‌توان بهترین خروجی و بهترین ثمره را برای کشور به بار آورد.

مدیرکل دفتر ویژه سازمان بازرسی کل کشور با تأکید بر این که فولاد مبارکه در زمینه تولید ناخالص ملی و اشتغال آفرینی نیز نقش ارزنده‌ای ایفا کرده است، ادامه داد: طرح‌های توسعه فولاد مبارکه از جمله نیروگاه و نورد گرم شماره ۲ این شرکت در کنار سایر فعالیت‌ها موجبات رشد و شکوفایی هرچه بیشتر این کارخانه بزرگ و صنعت کشور را فراهم آورده است.

وی خاطرنشان کرد: آنچه که در فرمایشات مقام معظم رهبری، ریاست قوه قضاییه و همچنین از سوی ریاست سازمان بازرسی کل کشور بر آن تأکید شده، راهبرد حمایت از تولید و صنعتگران است و حضور امروز ما در فولاد مبارکه نیز در راستای جامه عمل پوشاندن به همین تأکیدها و حمایت حداکثری از فولاد مبارکه است.

بابازاده تأکید کرد: به‌عنوان سازمان بازرسی کل کشور مصمم هستیم که اگر در روند تولید و اجرای طرح‌های توسعه این شرکت احتمالاً مشکلی وجود داشته باشد یا از سوی سایر ارگان‌ها مانع ایجاد شده است، با تهیه گزارش‌های آسیب‌شناسی و با حمایت‌هایی که از فولاد مبارکه انجام خواهیم داد این موانع را برطرف کنیم تا همچنان شاهد رشد و شکوفایی هرچه بیشتر در این مجموعه بزرگ تولیدی کشور باشیم.

عمل به مسئولیت‌های اجتماعی در شرکت فولادمبارکه

وی ادامه داد: فعالیت‌های فولاد مبارکه در زمینه محیط‌زیست، استفاده بهینه از پساب‌های صنعتی و شهری، عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و همچنین در زمینه خودکفایی و بومی‌سازی بسیاری از تجهیزات، احداث نیروگاه به‌منظور تأمین برق موردنیاز شرکت و به‌طورکلی اقداماتی که این شرکت، کشور را به سمت خودکفایی سوق داده است همگی جای تقدیر دارد و امیدواریم مدیریت جهادی و عالی فولاد مبارکه در سایر شرکت‌ها و سازمان‌های کشور نیز گسترش یابد.

مدیرکل دفتر ویژه سازمان بازرسی کل کشورگفت: مقام معظم رهبری همواره در فرمایشات خود بر اهمیت مدیریت جهادی و تحول‌خواه و مدیرانی که پیگیر مسائل و امور در حوزه نوآوری هستند، تأکید فرموده‌اند، موضوعی که به‌خوبی در فولاد مبارکه دیده می‌شود.

وی گفت: امیدواریم هرچه زودتر پروژه عظیم احداث نورد گرم ۲ فولاد مبارکه نیز تکمیل و به بهره‌برداری برسد و نیازهای کشور در ورق‌های فولادی به طور کامل در این مجموعه تولید شود.

۴۶

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا