آذربایجان غربی

دبیرکل فدراسیون والیبال: ارومیه نیازمند سالن ۱۲ هزار نفری است

دبیرکل فدراسیون والیبال: ارومیه نیازمند سالن ۱۲ هزار نفری است

به گزارش برگزیده آذربایجان‌غربی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، میلاد تقوی دبیرکل فدراسیون والیبال ایران در ارزیابی نحوه برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی آسیا ۲۰۲۳ به میزبانی ایران در شهر ارومیه در ششمین روز از برگزاری مسابقات اظهار داشت: شاهد برگزاری پرشورتر رقابت‌ها نسبت به روزهای ابتدایی هستیم و سطح آن در حد مسابقات جهانی است که نشانگر ظرفیت شهر ارومیه و مردم آن برای اجرای رویدادهای بزرگتر از قهرمانی آسیاست.

وی با اشاره به اینکه شاهد برگزاری مهمترین برنامه کنفدراسیون آسیا در ارومیه هستیم، افزود: هماهنگی و همکاری بین تیم‌های اجرایی تهران و ارومیه مثال زدنی است و پیگیری امور از سوی استاندار آذربایجان غربی، رئیس کل ورزش و جوانان و رئیس هیئت والیبال استان جای تقدیر و تشکر دارد.

تقوی در ادامه مهمترین مشکل این تورنمت را ظرفیت محدود سالن شش هزار نفری غدیر عنوان وبر لزوم توجه مسئولان امر بر ارتقا و افزایش زیرساخت‌های والیبالی ارومیه تاکید کرد و افزود: لزوم احداث سالن ۱۲ هزار نفری والیبال در ارومیه به شدت احساس می‌شود در صورت فراهم شدن شرایط بهتر در این شهر با توجه به احترامی که کنفدراسیون آسیا برای حضور هواداران قائل است، می توانیم رویداد های بزرگ جهانی را در ارومیه برگزار کنیم.

دبیر فدراسیون والیبال در خصوص سطح فنی مسابقات در قیاس با مسابقات قبلی ابراز داشت: تیم‌های پاکستان و اندونزی پیشرفت زیادی داشتند و در کل سطح والیبال آسیا رشد خوبی کرده است و شاهد رضایت نمایندگان آسیایی از اجرای این رقابت‌ها هستیم.

تقوی قضاوت داوران در این دوره را خوب ارزیابی کرد و افزود: گزارش‌ها در این زمینه رضایت‌بخش است و به امید خدا شاهد پیشرفت بیشتر داوران ایرانی در سطح جهانی باشیم.

دبیر فدراسیون والیبال کشور تجربه حضور بانوان در سالن غدیر را عالی دانست و تصریح کرد: با افزایش و بهبود زیرساخت‌ها در ارومیه در آینده، از ظرفیت حضور زنان کشور در سالن بهتر استفاده خواهیم کرد.

تقوی در پایان اظهار امیدواری کرد که با پیروزی ایران در فینال و قهرمانی این تیم دل مردم ایران شاد شود و خستگی از تن همه عوامل که از دوماه قبل در حال برنامه‌ریزی برای این تورنمت بودند، خارج شود.

۴۶

برگزیده های ایران

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا