اخبار روز

دروازه‌بان فلسطین در گفت‌وگو با برگزیده های ایران: ۲ بازیکن ما ۱۰ روز است از خانواده‌شان خبر ندارند

دروازه‌بان فلسطین در گفت‌وگو با برگزیده های ایران: ۲ بازیکن ما ۱۰ روز است از خانواده‌شان خبر ندارند

– اخبار ورزشی –

رامی حماده درباره عملکرد تیم ملی فوتبال فلسطین در مسابقات جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ که با تاریخ‌سازی این تیم در تاریخ رقابت‌ها (اولین صعود به مرحله حذفی) همراه بود، به خبرنگار اعزامی خبرگزاری برگزیده های ایران به دوحه گفت: همه ما فقط یک هدف داشتیم و آن هم خوشحال کردن مردم فلسطین بود.

وی با اشاره به شکست شاگردان مکرم دبوب مقابل قطر در مرحله یک هشتم نهایی عنوان کرد: می‌خواستیم قطر را هم شکست دهیم و مردم فلسطین را مجدداً خوشحال کنیم که به این هدف نرسیدیم و قطر موفق به پیروزی شد. تمام تلاش خود را کردیم تا قطر را شکست دهیم. با این حال به عملکرد خودمان در جام ملت‌های آسیا افتخار می‌کنیم.

پایان ماجراجویی فلسطین در جام ملت‌های آسیا با شکست مقابل قطر

دروازه‌بان تیم ملی فلسطین به شرایط مردم غزه در دوره برگزاری جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ اشاره کرد و اظهار داشت: مردم فلسطین و غزه تاکنون همیشه قوی بوده‌اند و باید قوی بمانند. نمی‌توانیم کاری کنیم و فقط پیام ما به مردم دنیا این است که ما را ببینید. ما (تیم ملی فلسطین) اینجا هستیم و عملکرد خوبی داشتیم.

حماده درباره تأثیر جنگ حاکم بر غزه، بر وضعیت تیم ملی فلسطین به برگزیده های ایران گفت: دو بازیکن ما ۱۰ روز است که خبری از خانواده و دوستان خود (در غزه) ندارند. ما در کنار هم مانند خانواده هستیم و از یکدیگر حمایت می‌کنیم.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا