اخبار ورزشی

درودگر: تصمیم واگذاری نساجی از مدت‌ها قبل گرفته شده و احساسی نیست

درودگر: تصمیم واگذاری نساجی از مدت‌ها قبل گرفته شده و احساسی نیست

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برگزیده های ایران، تیم فوتبال نساجی مازندران روز دوشنبه در چهارمین دیدار خود در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا با نتیجه ۳ بر یک مقابل نوبهار ازبکستان شکست خورد تا وداعی زودهنگام با این مسابقات داشته باشد.

در این دیدار هوادارانی که در ورزشگاه حضور داشتند شعارهایی علیه کادرفنی و بازیکنان دادند و ناراحتی خود را از نتایج نساجی در لیگ برتر و آسیا اعلام کردند. باشگاه نساجی یک روز پس از حذف از آسیا، با انتشار بیانیه‌ای، هواداران قائمشهری را دعوت به آرامش کرد و از آنها خواست تا در ادامه مسابقات لیگ برتر و جام حذفی همچنان از تیم‌شان حمایت کنند. پس از این ماجرا، فراخوانی مبنی بر واگذاری این باشگاه منتشر کردند تا همچنان تبعات حذف از لیگ قهرمانان آسیا برای نساجی‌چی‌ها ادامه داشته باشد.

اعلام آمادگی مالک نساجی برای واگذاری مالکیت باشگاه شهر خسته!

صادق درودگر مدیرعامل باشگاه نساجی درباره شرایط این تیم پس از حذف از آسیا به برگزیده های ایران گفت: درباره شرایط فنی دیدار با نوبهار ازبکستان هیچ صحبتی ندارم، مسائل فنی را کادرفنی بررسی کردند و درصدد برطرف کردن مشکلات تیم در بازی‌های آینده هستند. در بیانیه باشگاه که در روز گذشته در رسانه رسمی نساجی منتشر شد، همه چیز بیان شده است.

وی در پاسخ به این سؤال که بحث واگذاری باشگاه، تصمیمی احساسی از سوی رضا حدادیان بود؟ عنوان کرد: زمانی که از باشگاه نساجی هیچ حمایتی نمی‌شود، مالک باشگاه با چه انگیزه‌ای تیمداری کند؟ یک بازی مهم در آسیا داشتیم که امیدوار به صعود از گروه هم بودیم اما یک مسئول از استان مازندران در ورزشگاه حاضر نشد تا در کنار تیم و ما باشد. وقتی در ورزشگاه خودمان اجازه نداریم که از حضور بانوان هوادارمان بهره‌مند باشیم، تلاش‌های‌مان چه فایده‌ای دارد؟ این خواسته ما از سوی آقایان مسئول در استان پیگیری نمی‌شود.

مدیرعامل نساجی یادآور شد: همه این مسائل و بی‌تفاوتی‌هایی که از سوی مسئولان استانی وجود دارد، باعث دلسردی رضا حدادیان مالک و مدیران باشگاه شده است. تصمیم واگذاری باشگاه از مدت‌ها قبل گرفته شده بود اما همزمان با شکست مقابل نوبهار و حذف از آسیا شد. تصمیم واگذاری باشگاه به هیچ عنوان احساسی نیست.

/

سرور مجازی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا